ASUS X505bp laptop yükseltme

Bütçe
500tl

Teknolog44

Hectopat
Daha fazla  
Bu laptopta ne değiştirelirim?

AMD A9 9420 Radeon R5 M420 2 GB 4 GB 1866MHz RAM 1TB 5400RPM HDD

Ve işlemci macun değişimi fan temizliği ne kadar tutar? Kendim yapmam daha mı iyi olur?

RAM'in 4gb olanı anakarta gömülü demişler. 4gb /8gb /16gb daha ekleyebilirsiniz boş slota. HDD yerine de 500GB SSD takmanız iyi olur. Ya da M.2 SATA desteği görünüyor cihazınızın M.2 SATA alıp takabilirsiniz. Bakımları bilginiz varsa kendiniz yapmanızı tavsiye ederim.
Bütçenize göre 4gb+ 256ssd uygun olacaktır. İkinci el bulabilirseniz daha uyguna gelebilir.

RAM'in 4 GB olanı anakarta gömülü demişler. 4 GB /8GB /16 GB daha ekleyebilirsiniz boş slota. HDD yerine de 500GB SSD takmanız iyi olur. Ya da M.2 SATA desteği görünüyor cihazınızın M.2 SATA alıp takabilirsiniz. Bakımları bilginiz varsa kendiniz yapmanızı tavsiye ederim.

256 GB SSD veya M.2 SSD bana yeter 500GB da olur temizlik için bir hava ya da basınç püskürten nesne yok işlemci macunları pahalı bilgisayarcı ne kadara yapar? RAM'i kendim takarım SSD de kendim takarım.

256 GB SSD veya M.2 SSD bana yeter 500GB da olur temizlik için bir hava ya da basınç püskürten nesne yok işlemci macunları pahalı bilgisayarcı ne kadara yapar? RAM'i kendim takarım SSD de kendim takarım.

Bakım için hava püskürten cihaza gerek yok. Termal macun ve eski bir diş fırçası işinizi görecektir. Arctic MX4 (2019 Edition yazanlar çakma almayın orijinal olanı kutuda oluyor.) Alabilirsiniz. YouTube üzerinden model kodunu yazıp temizlik için nasıl söküleceğini falan bulabilirsiniz.

Bakım için hava püskürten cihaza gerek yok. Termal macun ve eski bir diş fırçası işinizi görecektir. Arctic MX4 (2019 Edition yazanlar çakma almayın orijinal olanı kutuda oluyor.) Alabilirsiniz. YouTube üzerinden model kodunu yazıp temizlik için nasıl söküleceğini falan bulabilirsiniz.
Teşekkürler.
200TL'ye M.2 SATA satıyorum 128 GB.

Bana yetmez dostum üzgünüm en az 250-256 GB SSD lazım.

Geri
Yukarı