ASUS X509JA1-BR089TA1 performansı nasıl?

Knkcim kuzenimin laptopu 4 GB RAM yağ gibi oynatiyor neyi anlamiyorsun benimkinde 8 var zaten i3 yine iyi en düşük ayarlarda veya orta ayarlarda oynatir.

Yanlış bilgi veriyorsunuz sadece LoL ile CS:GO oynatmaz Rocket League oynatır PUBG Lite oynatır Fall Guys oynatır Valorant oynatır bence.

Kaynak ne peki? Böyle net olarak oynatır deyip sonuna bence eklemen üzücü. Bence de inşallah oynatır 🤣 öyle düşünüyorum ki cihazı aldığında "düşük FPS sorunu" başlıklı konu açman muhtemel.

Doğru değil knkcim ben kuzenimin laptop 4gb ram rahat oynadım diyorum benimkide oynatir
Tamam al oyna ozaman. Zaten ben RAM'lerden bahsediyorum demi? Şunları doğru dürüst oku diyorum ki alcağın laptopun işlemcisi kötü. 8 GB RAM ile 128 GB RAM arasında hiç fps farkı yok fazla olması daha çok fps alcağın anlamına gelmiyor. İşlemci kötüyse oynayamazsın iyiyse oynarsın ama alcağın laptopun işlemcisi kötü onu demeye çalışıyorum. HP PAVİLİON İ7 7700 HQ 16GB RAM 256 SSD 1TB HDD GTX1050'4GB - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 876448651 böyle bir laptop buldum 2. el. Benimkinden daha iyi rahatça oynarsın senin istediğin oyunları. Sadece fazla ısınacak o laptop ile beraber şunu almanı öneririm https://www.hepsiburada.com/zalman-...lik-ayarli-notebook-sogutucu-stand-pm-bs50163.

Tamam al oyna o zaman. Zaten ben RAM'lerden bahsediyorum değil mi? Şunları doğru dürüst oku diyorum ki alcağın laptopun işlemcisi kötü. 8 GB RAM ile 128 GB RAM arasında hiç FPS farkı yok fazla olması daha çok FPS alcağın anlamına gelmiyor. İşlemci kötüyse oynayamazsın iyiyse oynarsın ama alcağın laptopun işlemcisi kötü onu demeye çalışıyorum. HP PAVİLİON İ7 7700 HQ 16GB RAM 256 SSD 1TB HDD GTX1050'4GB - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 876448651 böyle bir laptop buldum 2. el. Benimkinden daha iyi rahatça oynarsın senin istediğin oyunları. Sadece fazla ısınacak o laptop ile beraber şunu almanı öneririm https://www.hepsiburada.com/zalman-...lik-ayarli-notebook-sogutucu-stand-pm-bs50163.

Kardeşim çok yalan soyluyorsun kanıdım var o PC'yı aldım Fall Guys rahat oynuyorum.
Kaynak ne peki? Böyle net olarak oynatır deyip sonuna bence eklemen üzücü. Bence de inşallah oynatır 🤣 öyle düşünüyorum ki cihazı aldığında "düşük FPS sorunu" başlıklı konu açman muhtemel.

Yooo ole bir şey acmadım oyunu oynuyorum rahat.

Geri
Yukarı