ASUS X515FA-EJ053t alınır mı?

Şu linkteki bilgisayari almak istiyorum sizce alınır mı? Oyun olarak Valorant, CS, ETS 2 gibi oyunlarda sorun yaratır mı?
Şuan onu kullanıyorum.

Şu linkteki bilgisayari almak istiyorum sizce alınır mı? Oyun olarak Valorant, CS, ETS 2 gibi oyunlarda sorun yaratır mı?
Onun ryezen 5 modelini kullanıyorum.

O laptop yerine bunu öneririm:

ancak @messinicocugu hocam daha iyi bilir.

Özellik bakımından daha iyi ancak ekran boyutu benim için sıkıntı yaratıyor :( 15,6 inç olsa çok daha iyi olur
Günlük işlerde kullanılabilir ancak oyunluk bir cihaz değil. Harici ekran kartı yok.
Dediğim gibi oyun dediğim Valorant, cs tarzı ağır olmayan oyunlar 60-70 fps içerisinde oynatsa sorun olmaz

Özellik bakımından daha iyi ancak ekran boyutu benim için sıkıntı yaratıyor :( 15,6 inç olsa çok daha iyi olur.

Dediğim gibi oyun dediğim Valorant, CS tarzı ağır olmayan oyunlar 60-70 FPS içerisinde oynatsa sorun olmaz.

Bahsettiğiniz oyunları oynatır hocam. Ancak RAM yükseltmesi yapmanız iyi olabilir.
8gb ram ile oyun performansı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

16gb ram ile oyun performansı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bahsettiğiniz oyunları oynatır hocam. Ancak RAM yükseltmesi yapmanız iyi olabilir.
8gb ram ile oyun performansı:

16gb ram ile oyun performansı
Reis benim paylaştığım linkteki işlemci i5 10210U

Reis benim paylaştığım linkteki işlemci i5 10210u.

Attığım cihazın özellikleriyle karıştırmışım kusura bakmayın. Ancak RAM yükseltmesini iki cihaza da öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı