ASUS X515ja alınır mı?

yektacelik035

Centipat
Daha fazla  
merhaba arkadaşlar. Ben bir laptop bakıyorum ve genel olarak bu laptopta oyun oynayacağım ve oynayacağım oyunlar genelde Valorant, GTA 5(düşük ayarlar) ve pes gibi oyunlar seçtiğim bilgisayarın özellikleri şu şekilde:

ASUS X515ja 10.nesil Core i5 1035G1-8 GB-256 GB SSD-15.6inc-W11.
Bunda oyun oynamak sarar mı? Mesela Minecraft kaç FPS görür, GTA kaç FPS görür gibi.
Almam lazım indirimdeyken bana bir fikir verirseniz çok mutlu olurum. İyi günler dilerim.(7000 TL)​

Son düzenleme:
5700U en sagliklisidir. En dusuk ihtimal 5500u almalisin.

Tamam sağ ol iyi akşamlar.
Lenovo V14 G2 82KC0002TX Ryzen 5 5500U 8 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 14" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe arkadaşlar ben dün gece aldım bunu zaten oyun olarak Valorant, Minecraft. GTA 5 falan oynayacagım çok kastırmam bence bu oyunlar ideal sizin fikriniz nedir?
Bir de oyun oynarken arkada Discord açsam kasarmı sadece meraktan sordum kasıyorsa telefonumdan da Discord açabilirim.

Son düzenleme:
Tamam sağ ol iyi akşamlar.
Lenovo V14 G2 82KC0002TX Ryzen 5 5500U 8 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 14" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe arkadaşlar ben dün gece aldım bunu zaten oyun olarak Valorant, Minecraft. GTA 5 falan oynayacagım çok kastırmam bence bu oyunlar ideal sizin fikriniz nedir?
Bir de oyun oynarken arkada Discord açsam kasarmı sadece meraktan sordum kasıyorsa telefonumdan da Discord açabilirim.

Hayırlı olsun. Kasma olmaz.

Hayırlı olsun. Kasma olmaz.

Tamam sağ ol iyi akşamlar dilerim bu arda herkese mesajları için teşekkür ederim.
Arkadaşlar ben cuma günü aldım ama teslim tarihi 19 Mayıs gösteriyor bu normal mi yoksa daha mı erken gelir. O kadar uzun süreceğini sanmıyorum.

Son düzenleme:
Tamam sağ ol iyi akşamlar dilerim bu arda herkese mesajları için teşekkür ederim.
Arkadaşlar ben cuma günü aldım ama teslim tarihi 19 Mayıs gösteriyor bu normal mi yoksa daha mı erken gelir. O kadar uzun süreceğini sanmıyorum.

Daha erken gelebilir. Tarih normal.

Daha erken gelebilir. Tarih normal.

Tamam sağ ol.
İnşallah dediğin gibi olur.
Arkadaşlar günaydın bilgisayar elime 2 gün önce ulaştı şu an o bilgisayardan yazıyorum zaten. Bilgisayar gayet hızlı kullanımı güzel bana önerdiğiniz için hepinize teşekkür ederim.
Aynı hesaptan giriş yaptığım için Windows 7 gözükebilir.
Arkadaşlar bu arada gerçekten çok sağ olun oyunlarda minimum 60 FPS görüyorum akıcı ve hızlı Discord açınca kasmıyor gerçekten fiyat performans ürünü herkese tekrardan teşekkür ederim.
Arkadaşlar tekrardan merhaba. FIFA 22 95 TL'ye inmiş bende almak istiyorum sizcehttps://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-lenovo-v14-g2-alc-amd-ryzen-5-5500u-8gb-512gb-ssd-windows-10-home-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82kc0002tx-fiyati,1537776481.html bu bilgisayar FIFA 22 de kasma yapar mı? Almak mantıklı mı sizce.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı