ASUS X541UJ M.2 SSD destekliyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

saddsdsds.png

@Yener K. bu uygundur herhalde?

Evet hocam. Fiyatı da uygun duruyor.

Evet hocam. Fiyatı da uygun duruyor.

Evet ben sizin şu anda gönderdiğiniz makaleleri okudum ve gerçekten bu markalar çok göze çarpan markalardı ama şimdi kötü bir sebepleri olduğunu gördüm Allah'tan önceden taktığım SSD aralarında yokmuş. @Yener K.
@Yener K. hocam şimdi SSD'yi CD-ROM bölümüne takarsam tam verimli performans alır mıyım yoksa yavaş okuma ve yavaş yazma gibi sonuçlarla mı karşılaşırım?

Son düzenleme:
Evet ben sizin şu anda gönderdiğiniz makaleleri okudum ve gerçekten bu markalar çok göze çarpan markalardı ama şimdi kötü bir sebepleri olduğunu gördüm Allah'tan önceden taktığım SSD aralarında yokmuş. @Yener K.
@Yener K. hocam şimdi SSD'yi CD-ROM bölümüne takarsam tam verimli performans alır mıyım yoksa yavaş okuma ve yavaş yazma gibi sonuçlarla mı karşılaşırım?
SATA versiyonu da önemli. Maalesef sizin cihaz için bilgim yok. DVD yeri SATA 2 ise hız kaybı olur fakat yine de kullanabilirsiniz.

SATA versiyonu da önemli. Maalesef sizin cihaz için bilgim yok. DVD yeri SATA 2 ise hız kaybı olur fakat yine de kullanabilirsiniz.

Oyunlar için CD-ROM yerine SSD takmam doğru mu olur yoksa şu anda anakarta doğrudan bağlı olan SSD yani Windows kurulu olan yerdeki SSD'yi mi çıkarıp CD-ROM'a alsam daha doğru olur? @Yener K.

Oyunlar için CD-ROM yerine SSD takmam doğru mu olur yoksa şu anda anakarta doğrudan bağlı olan SSD yani Windows kurulu olan yerdeki SSD'yi mi CD-ROM'a alsam daha doğru olur? @Yener K.
Windows kurulu olan kalsın. Aldığınızı takabilirsiniz. Her türlü HDD`den daha hızlı olur.

@Yener K. en azından oyunlarda gecikmeler yaşanmaz diyorsunuz herhalde değil mi hocam?

Aynen öyle hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı