Çözüldü ASUS X542U i5 7200u ile FiveM oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Boss.exe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhbaba, benim bilgisayarım ASUS X542ur modeli. İçerisindeki parçalar ise;

i5 7200u işlemci.
8 GB 2400MHz CL16 gecikme hızına sahip olan RAM bellek.
Intel Graphics 620 ekran kart.
NVIDIA GeForce 930MX grafik kartı.

Sistemimim genel özellikleri böyle. Sizce bu PC ile FiveM oynanır mı?

Çözüm
Haklısın kusura bakma 8x2 olacaktı zaten laptop olduğu için işlemciyi de değiştiremem ama FiveM açık dünya oyunu olduğu için 30 40 FPS çok mu kötü ben YouTube de gördüm benim PC ile GTA 5 60 FPS üstü alıyor Low ayarlarda.

Offline'da 60FPS alması normal ama Rockstar ahmaklık yapıp Online'a zamanında oyuncu takip sistemi getirdiği için herkes FPS düşüşü yaşadı ve buna yapılabilecek bir şey yok. Ayrıca girdiğinin sunucunun kurduğu modlar ve eklentilerde önemli. Aşırı fazla eklenti ve moda sahip bir Server'a girersen 20FPS'leri bile görebilirsin. 30-40FPS genel olarak oynanılabilir seviyededir bu arada.
Arkadaşlar hepinize merhbaba, benim bilgisayarım ASUS X542ur modeli. İçerisindeki parçalar ise;

i5 7200u işlemci.
8 GB 2400MHz CL16 gecikme hızına sahip olan RAM bellek.
Intel Graphics 620 ekran kart.
NVIDIA GeForce 930MX grafik kartı.

Sistemimim genel özellikleri böyle. Sizce bu PC ile FiveM oynanır mı?

Düzgün grafik ayarları ile oynatabilir.

8x8 değil 2x8 olacak o. Genede şans yok çünkü FiveM işlemci ağırlıklı.

Haklısın kusura bakma 8x2 olacaktı zaten laptop olduğu için işlemciyi de değiştiremem ama FiveM açık dünya oyunu olduğu için 30 40 FPS çok mu kötü ben YouTube de gördüm benim PC ile GTA 5 60 FPS üstü alıyor Low ayarlarda.

Offline'da 60FPS alması normal ama Rockstar ahmaklık yapıp Online'a zamanında oyuncu takip sistemi getirdiği için herkes FPS düşüşü yaşadı ve buna yapılabilecek bir şey yok. Ayrıca girdiğinin sunucunun kurduğu modlar ve eklentilerde önemli. Aşırı fazla eklenti ve moda sahip bir Server'a girersen 20FPS'leri bile görebilirsin. 30-40FPS genel olarak oynanılabilir seviyededir bu arada.

Çözüm

O zman denemekte fayda var teşekkür ederim yardımın için bu arada ben onu denerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı