ASUS X54C HD 3000 Mac OS X Uyumu

kalkan1973

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Burdur / Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar elektronik.
Ben ASUS X54C laptop a defalarca başarılı kurulum yapmama rağmen sırf ekran kartı uyumsuzluğu sebebiyle masaüstü gelmedi...
Ekran kartı: İNTEL HD 3000 idi...Dikkatli seçim yapmak lazım.

İçimde kalmasın diye de ARCH LİNUX GNOME SHELL masaüstünü MAC OS X E UYDURDUM :)

Çakma mac os x.

2013-10-26%2003%3A55%3A55%20ekran%20g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC.png

Aslında bir düzgün yüklense hemen lisans alıp tamamen MAC OS X e geçmeyi düşünüyordum. 20 yıldır bilgisayar kullanıyorum yüklemekte başarısız olduğum tek sistem MAC OS X... Sert kayaya çarptım galiba :)

Aslında bir düzgün yüklense hemen lisans alıp tamamen MAC OS X e geçmeyi düşünüyordum. 20 yıldır bilgisayar kullanıyorum yüklemekte başarısız olduğum tek sistem MAC OS X... Sert kayaya çarptım galiba :)

Üstat selam:
Benimse en kolay kurulum yaptığım sistemdir. Bir seneden beridir kullanıyorum. Lion, Mountain Lion da başarılı oldum. Senin sıkıntın muhtemelen Extra klasörü ile ilgilidir. Ayrıca AppleHDA sıkıntı yapıyor. K53SV sürücüleri ile uyumlu. Onları bulup kurabilirsin. Ya da arzu edersen ben yollayabilirim.
Şu an Maverics deniyorum. Daha başaramadım.

Sistemim:

• Asus X54c
  • i3 2350m
  • 6 GB
  • HG Graphics 3000
  • HDD Yerine intel SSD taktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı