OpenCore ASUS X54C Mojave kurulumu

O dediğim kısmın ekran görüntüsünü atın.

IMG_20220221_213207.jpg

IMG_20220221_213157.jpg

Buyurun hocam.
O dediğim kısmın ekran görüntüsünü atın.

Hocam aynı şekilde siyah ekranda kalıyor.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam.

Ben yine de sistemin özelliklerini yazayım.
ASUS X54C.
Intel Pentium B940.
6 GB RAM.
500 GB HDD.
HD Graphics family.
Sisteminiz Pentinum muydu? Burada Sandy Bridge olduğunu gördüm ancak sanırım sizin sisteminiz farklı imiş. Pentinum işlemciler desteklenmiyor ve eğer kurulsa bile grafik hızlandırma olmayacak. İşlemciniz Pentinum ise farklı bir EFI dosyası hazırlayayım.

Sisteminiz pentinum muydu? Burada sandy bridge olduğunu gördüm ancak sanırım sizin sisteminiz farklı imiş. Pentinum işlemciler desteklenmiyor ve eğer kurulsa bile grafik hızlandırma olmayacak. İşlemciniz pentinum ise farklı bir EFI dosyası hazırlayayım.

Evet Pentium B940 ben macOS kullanayım yeter grafik hızlandırmaya gerek yok hocam.
Hocam hatırlatayım istedim EFI dosyası hazır mı?

Sisteminiz pentinum muydu? Burada sandy bridge olduğunu gördüm ancak sanırım sizin sisteminiz farklı imiş. Pentinum işlemciler desteklenmiyor ve eğer kurulsa bile grafik hızlandırma olmayacak. İşlemciniz pentinum ise farklı bir EFI dosyası hazırlayayım.
Tamamdır. O zaman sisteminize özel bir EFI dosyası hazırlayacağım. Bugün göndermiş olurum muhtemelen.

Hocam yoğunsunuz herhalde bana benim işlemcim ile uyumlu macOS sürümü önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
Evet Pentium B940 ben macOS kullanayım yeter grafik hızlandırmaya gerek yok hocam.
Hocam hatırlatayım istedim EFI dosyası hazır mı?

Hocam yoğunsunuz herhalde bana benim işlemcim ile uyumlu macOS sürümü önerebilir misiniz?
Evet. Bu sıralar biraz işim olduğu için EFI dosyasını şu an hazırlayamayacağım. EFI dosyası muhtemelen hafta sonuna kadar gecikecek. Kusura bakmayın.

Evet. Bu sıralar biraz işim olduğu için EFI dosyasını şu an hazırlayamayacağım. EFI dosyası muhtemelen hafta sonuna kadar gecikecek. Kusura bakmayın.

Tamamdır hocam sıkıntı yok.

Hocam EFI dosyası hazırladınız mı? Hafta sonuna kadar yaparım demiştiniz o yüzen sordum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı