Asus X550JK 4 GB GTX 850M Oyun Performansı

Wecess

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Ben çok oyun oynayan biriyim. Yeni bir laptop almak istiyorum ve limitim en fazla 2300 TL sadece oyun için ama.. Ben araştırırken bu laptopu buldum 2 GB GTX850M mevcut. Yeni çıkan oyunları ve çıkacak oyunları ultrada oynamak istiyorum. Bu bilgisayarın çözünürlüğü 1366x768 olduğu için fps değerinin yüksek olacağını düşündüm. @Recep Baltaş Technopat'ın Youtube'ta ki bütün videolarına baktım neredeyse ama GTX850M incelemesi veya oyun performans incelemesini göremedim. Abi video çekerseniz çok mutlu olurum ve zaten çoğu kişi Technopat sosyal'de x550jk yi konuşuyor :)
Not: Önereceğiniz laptop varsa veya yorum varsa lütfen yorum atın..
Teşekkür ederim.

Bende 4 Gb olanı var ram yetmeyen oyunları bile medium'da kaldırıyor 8gb olanı alırsanız çoğu AAA oyunu ultrada kaldırcaktır

RAM'in yuksek olması oyun akısını saglar mı? Yanı 8 GB RAM ıle 12 veya 16 RAM'lı PC'de goruntu fark eder mı arkadaslar?

Asus N550JK-CD167 var, sıstem RAM'i 8 GB. 16 yaparsam oyunda var eder mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarını sık sık yanında taşıman gerekmiyorsa masaüstü toplaman daha iyi olur. 2300 TL bütçe ile i5 4460, R9 285 ve 8 GB RAM'li bir sistem toplayabilirsin.

İlla notebook istiyorsan bu bütçe ile X550JK'nın 8 GB olan modelini alabilirsin. 1366x768 çözünürlükte çoğu oyunu yüksek detaylarda açacaktır.

Bilgisayarını sık sık yanında taşıman gerekmiyorsa masaüstü toplaman daha iyi olur. 2300 TL bütçe ile i5 4460, R9 285 ve 8 GB RAM'li bir sistem toplayabilirsin.

İlla notebook istiyorsan bu bütçe ile X550JK'nın 8 GB olan modelini alabilirsin. 1366x768 çözünürlükte çoğu oyunu yüksek detaylarda açacaktır.
Masaüstü toplayabilirim ama tam olarak hangisi hangisiyle uyumlu masaüstünde hangi kart oyunlari ultra da acar bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim fiyat 2300 zorlasam 2400-2450 olabilir

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı