ASUS X550JK 8 GB / GTX 850M pcdepo'da İndirimde

PcKologX

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar uygun fiyata sağlam bir oyun bilgisayarı arıyorsanız buyurun 2100 tl den inmiş kaçırmayın. Aynı ürünü ben bu siteden aldım BF4 tuttun da GTA V'e kadar çok rahat oynuyorum.
Asus X550JK-XO012D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü...

Bu da 12 GB olan versiyonu; arasında 200 tl fark var. 12 gb ram fazla 8gb'lık olanı alıp SSD takviyesi yapmanız daha mantıklı olur. İçinde gelen HDD bu ürünün tek zayıf halkası şahsen be 8 GB'lık olanı alıp SSD taktım.
Asus X550JK-XO012D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü...

Bu PC hakkında sorularınızı alabilirim.

Reklam amaçlı değildir forumda bu PC hakkında çok konu var bilgilendirme amaçlıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD dışında başka herhangi bir zayıf yada kötü yanı varmıdır? Nasipse önümüzdeki ay alacağımda.

Yalnız fiyatı çok iyiymiş. Bende bu modeli almayı planlıyorum. Umarım kampanya birkaç hafta sürer de bende alabilirim.

Bu fiyata GTX 850M bulmuşsunuz hala çözünürlük diyorsunuz düşük bütçeye alabileceğiniz en iyi pc budur.

HDD dışında başka herhangi bir zayıf yada kötü yanı varmıdır? Nasipse önümüzdeki ay alacağımda.
Ne yazık ki yok. :D

1900 TL'ye BF4 high'da oynatabilecek bir dizüstü söyleyin o zaman öneriyi eleştirmek kolay daha iyisi varsa bu fiyata paylaşın kardeşim. 1900 TL HD ekran olup GTX ekran kartı olanlar 2500 tl den başlıyor. Mantıklı yorum atın lütfen.

Arkadaşa katılıyorum. 1080p de high da ortalama 35-45 fps arasında BF4 oynanıyor. Ultrada ise 1-2 ayar kısıp 30-35 fps alınıyor çok rahat.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı