Asus X550JK GTX 850M GDDR3 mü GDDR5 mi?

grphantom

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yarın bir dizüstü sipariş edeceğiz. Ben bu laptop'a karar verdim Asus X550JK-XO012D Notebook, Fiyat: 1.700 TL (asus x550jk) . Bol bol oyun oynarım. Fakat kafamda bazı sorular var;
  1. İçinde gtx850m ekran kartı var fakat ddr3 mü yoksa GDDR5 mi araştırdım fakat bulamadım.
  2. HDD'yi çıkartıp 1 tb'lik hdd taktırabilirmiyim.
  3. Sizce bu fiyata daha iyi laptop alınır mı?

Yardımcı olursanız sevinirim.

@Recep Baltaş @Ali Güngör

Abi normalde kesinlikle etiketlemem ama yarın alacağım bu cihazı o yüzden affınıza sığınıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
X550JK'daki GTX850M DDR3 bellek kullanıyor olması lazım. GDDR5 olan modeliyle arasındaki performans farkı %20 civarında.

Bazen RAM ve HDD gibi basit şeyler değiştirildiği için garantide sorun çıkarabiliyorlar bunu aldığın yerde konuşman lazım. İstersen 2 TB 7200 RPM disk bile takabilirsin.

O fiyata daha iyi ve güvenilir bir marka laptop alamazsın. Victor var sanırım daha uygun fiyata daha iyi donanım veren ancak kesinlikle tavsiye etmem.

Not: Forumlara dadanıp kendi ucuz reklamlarını yapan Victor çalışanlarını dikkate alma.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı