Asus X550JK Clover Boot Sonrası Siyah Ekran

tarikkuscu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Recep beyin Mavericks 10.9.2 ve Windows 8.1 dual kurulum rehberinden faydalanarak sistemime 10.10.5 sürümünü yüklemeye karar verdim. Ayrıca başarılı kurulumlar forumundaki Asus X550JK'ya yapılan başarılı kurulum konusundaki BIOS ayarlamalarını yaptım. İlgili raw dosyasını indirdim ve USB'ye tarif edildiği şekilde yazdırdım.

PC'yi USB'den boot ettim. Clover boot ekranı geldi. Hiçbir ayarı değiştirmeden direkt boot clover from clover yazan en baştaki simgeye enterleyip devam etmek istedim. Ve sadece bir cursor ve siyah ekranda kalıyor. Daha sonra graphic ayarından injectintel seçeneğini kaldırarak devam etmek istedim. Yine aynı sonuçla karşılaştım. Herhangi bir tepki vermedi. Kernel pm patch seçeneğini kaldırarak da denedim hepsinde siyah ekranda kaldı. Hiçbir yazı ifade bir yüz ifadesi gülümseme hiç birşey çıkmadı :) elma da çıkmadı. :)

Forumdaki neredeyse tüm kurulum rehberlerini izledim ama bu sorunla alakalı bir çözümü ya ben bulamadım ya da yoktu. Resim eklemeye çalışıyorum umarım bana yardımcı olacak bir arkadaşımız vardır. Şimdiden teşekkür ederim.
JbkPtWxqviCTZg3fafRSHDSOGpNfqklpjGDuhVl3rdc.jpg
nRBmMDFc4Kc0RRu-VKB4D4tPq6p5Pme1cvE_w7lKel8.jpg

bu iki resimdeki ayarı hem seçili iken hemde seçili değiken denedim ve aşağıdaki siyah ekranla karşılaştım.
PAe2nmT4NjRADnf25SnXKuQmLP8JdeW2KPdq5lLQWJQ.jpg

Bu aşamada enterlediğimde alttaki siyah ekranda kalıyor.

fAvffOIbxVuYUCleG373OWSX2KMlSyvtJHwNEibjB3Q.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı