Asus X550JK GTA 5'i hangi ayarlarda?

Makaleler
1
Yer
Antalya/Alanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Asus X550JK sahibiyim. 8GB ramli modelinden. GTA 5'i hangi ayarlarda oynarım ? 1366x768 çözünürlükte tabii ki. Bilgisayarımda Windows 8.1.1 kurulu. Şimdiden teşekkür ederim.

Not: Bilgisayarımı her zaman güncel tutarım. Geforce Experience, Windows Update vs.

Düşük ayarlarda oynatır. Ama yine de riske girip oyunu alma, korsan indir dene bakalım eğer PC kaldırırsa alabilirsin.

Düşük ayarlarda mı ? Ben en azından mediumda oynatır diye düşünüyordum. Ekran kartı GTX 850m ve oyun Nvidia destekli gelecek diye biliyorum. Bunları göz önüne alırsak en azından mediumda oynatmaz mı ?

Bence arkadaş çok abartmış. O kadar çok çok ayarlarla çıkacağını sanmıyorum, Açıkcası GTA 5' in. Çünkü Rockstar Games, genelde çoğu bilgisayara hitap ediyor. Yani biraz daha düşük bilgisayarlarda bile açılıyordu diğer serileri. GTX 850M de yetecektir diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı