ASUS X550JK Nasıldır ?

Talha YCL

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle hepinize şimdiden hayırlı bayramlar;

Ben güncel oyunları oynayabileceğim bir masaüstü alacaktım fakat babamın yüksek ısrarıyla laptop almaya karar verdik. Ben de bikaç gündür iyice araştırdım en sonunda ASUS X550JK-XO012D i buldum bilgisayarın özellikleri şöyle:

• Notebook markası: ASUS X550JK-XO012D
  • İşlemci: 4. nesil Intel® Core™ i5-4200H Çift Çekirdekli Mobil işlemci 3 MB Intel® Smart Cache
  • İşlemci Hızı: 2.8 GHz Turbo Boost ile 3.4 GHz'e kadar
  • Ekran kartı: Nvidia Geforce GTX850M 128Bit 2 GB Paylaşımsız
  • Sistem belleği: 12GB DDR3
  • Disk kapasitesi: 500 GB

Ürün sahibinden.com adresinde 2. el olup tertemizdir. Bu linki:
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
Bu dizüstüne 1 tb hdd + işlemci almayı düşündüm fakat BGA1364 tipi sokete sahip olan işlemcilerin satışını internette bulamadım.

SİZLERDEN İSTEDİĞİM eğer bulabilirseniz BGA1364 soket yapısına sahip i7 bir işlemci (internette satılan) veya ekran kartı iyi güncel oyunları oynatabilecek garantili fiyatı da 2.000 lirayı aşmayacak bir laptop bulmanız.

Bir de bu latopa işlemci almadan güncel oyunları oynayabilir miyim özelliklerini yazdım.

maxresdefault.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı