Asus X550JK nasıldır?

Emir Şimşek

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yakında leptop alacağım ve Asus'un bu modelini uzun zamandir takip ediyorum. N11'den 4GB'lık modelini 1812TL ye almayi planliyorum fakat ben bunu aldığımda uzun süreli kullanmak istiyorum.
Benim için photoshop, CS:GO ve lol kullanmak istiyorum tabikide film vs. de tabikide bilişim bölümüne gireceğim. Sizin bu konuda düşünceleriniz nelerdir.?

Oyun performansı açısından o fiyata en iyisi. Ama performanstan fazlasını istiyorsan sana kalmış.

N11 üzerinden 1780 TL olması gerekiyor 8 GB RAM takılı olarak aldım. Bazen indirimler oluyor mesela 1000TL üstü alışverişlere 100 TL indirim veriyor bunlara bakın isterseniz 50-100TL cebinizde kalır başka birşeyler alırsınız.

N11 üzerinden 1780 TL olması gerekiyor 8 GB RAM takılı olarak aldım. Bazen indirimler oluyor mesela 1000TL üstü alışverişlere 100 TL indirim veriyor bunlara bakın isterseniz 50-100TL cebinizde kalır başka birşeyler alırsınız.
N11'in hangi mağazasından aldınız?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı