ASUS X550JK önerir misiniz ?

tuna5988

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben bir dizüstü pc alacam. Bütçem 2 bin tl kadar. ASUS X550JK almayı düşünüyorum. Kullananlar sizce alıyım mı yoksa başka öneriniz var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabileceğiniz en iyi cihazlardan biri. 4 GB modelini alırsanız 4 GB daha RAM ekleyin. Ayrıca HDD'yi optik sürücü yuvasına geçirip ana diski bir SSD ile değiştirin. Sene olmuş 2015, neden halen ASUS SSD takmıyor anlamak güç...

Alabileceğiniz en iyi cihazlardan biri. 4 GB modelini alırsanız 4 GB daha RAM ekleyin. Ayrıca HDD'yi optik sürücü yuvasına geçirip ana diski bir SSD ile değiştirin. Sene olmuş 2015, neden halen ASUS SSD takmıyor anlamak güç...
SSD takmaktan ziyade bence DVD yuvaları çıkarılabilir olmalı. Böylelikle rahat rahat SSD ya da HDD takabiliriz.

Tavsiye ederim. Benim de siparişini vermiş olduğum bilgisayardır kendisi. Uzun süre araştırdım. O fiyata alınabilecek en iyi bilgisayar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı