Asus X550JK-XO012D 8GB

Alabilirsiniz o zaman. Ortalama değerler vermiş Unity'de. Ona takılmayın pek, Malum Unity özürlü bir oyun optimize konusunda. :)

Onun dışında oyunlarda iyi performans veriyor kart. Yarıda bırakmaz sizi şu 2-3 yılda bence bu laptop.

Monster parça olarak her zaman iyidir. Fakat kasası iyi olmuyor ve ısınma sorunları oluyormuş. Teknik servisiyle de sorunlar yaşayan vardı. Seçim biraz da size kalmış. Ben Monster alacağım derseniz bir şey diyemem size, kötü değil fakat dediklerimden dolayı üzebilir sizi bir zaman sonra.

Bu kadar iğrenç kasalı ürünleri nasıl oluyor da almayı planlıyorsunuz anlamıyorum. Sırf 960m diye almak ne kadar mantıklı. Biri gelse baksa şu laptopa baksa vay be mi der yoksa bune biçim laptop mu. Ne şıklık var ne bir şey. Her şey performans mı gerçekten. Asus x550jk gayet kaliteli bir ürün. Çözünürlüğü düşük olduğundan oyunlarda sıkıntı çekmez, ekran kartı gayet iyi. Ayrıca ürünün soğutması çok başarılı ice cool teknolojisi ile. Fiyat olarak da çok uygun. 8 gb'lık modelini tavsiye ederim. 12 gb gereksiz.

Tüm yorumları okumadım ama kullanıcı olarak sana bilgisayarı kısaca anlatayım. Ben oyun delisiyimdir. Sınavlarım olduğu zamanlarda bile oyun oynarım. Üstelik abim var o da ben kadar oynar oyunları. Şu ana dek hiç bir sıkıntımız olmadı. Ekran kartında gördüğüm en yüksek derece 78. Bu kadar yükselmezdi fakat öncesinde bilgisayar çok uzun süre açıktı. Oynadığım oyunlar ise Battlefield 4, Thief, Counter Strike Global Offensive,NFS The Run, Sniper Ghost Warrior 2, Payday The Heıst ve şu anda Max Payne 3 indi.
Hiç bir oyunda anlık fps düşüşleri hariç kasma görmedim. Dediğim gibi ısınma en yüksek 78 derece Battlefield 4 oynarken oldu. Isınma güç tuşunun olduğu bölgede ve touchpadin sağ kısmında hissediliyor başka yerde hissedilmiyor.
Oyunları hiç ultrada açmam, gereksiz gördüğümden dolayı.
Sende oyun açısından sorduğun için oyunları anlattım kısaca, istersen sorularını cevaplarım :)

Çoğu kasasının kötü olduğunu ekranın kötü olduğunu söylüyor. Bence gayet ideal derecede. Sonuçta bu bir oyun bilgisayarı değil. Bu kadar yüksek kalite bekleyemeyiz. Muadillerine göre gayet iyi sadece HDD sıkıntılı :)
Biraz daha detaylı anlatayım kararsız kalma. Thief oynarken ayarlar yüksek fps 40 civarı dolanıyor. Çok yoğun ekranda örneğin yağmur-çok adam vs. vs. 25'e düşüp kısa sürede düzeliyor. En yüksek 73 derece oldu. Battlefield 4'te yüksekte oynadım 45 fps civarı alıyorum.. CS GO'da bir sıkıntım yok zaten sadece farem yok çok kötü fare var oynanmıyor :D Max Payne 3'ü de yazarım birazdan :D Başka yüksek grafikli oyunum yok şu an.

Düzenleme: Oyuna giriyorum, sorularını cevaplamaktan memnuniyet duyarım :)

Asus cihaza sahibim istediğiniz soruyu yanıtlayabilirim sosyalde belki inceleme konusu paylaşabilirim son zamanlarda herkesin kafasında soru işaretleri var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı