Asus X550JK XO012D Laptop

Bu urune ssd takilabiliyor mu? Ve konuyu acan arkadas urunu aldi mi, aldiysa yorumlari neler, simdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de Asus X550JK-XO012D var. Ram alacağımda arka tarafında boş slot var mı yok mu şimdi tam anlayamadım arkadaşlarda? Bi yardımcı olabilir misiniz? Bi de 8gb almayı düşünüyorum ek olarak bi fikrinizi alabilir miyim?

Peki gtx 850 hangi tip gddr bellek kullanıyor?
2 GB DDR3 bellek kullanıyor.

Bende de Asus X550JK-XO012D var. Ram alacağımda arka tarafında boş slot var mı yok mu şimdi tam anlayamadım arkadaşlarda? Bi yardımcı olabilir misiniz? Bi de 8gb almayı düşünüyorum ek olarak bi fikrinizi alabilir miyim?
Cihazdaki 4GB ram anakarta gömülüdür ve bir adet boş slot bulunmaktadır, bu slota 4GB ram takabilirsiniz.

2 GB DDR3 bellek kullanıyor.
Emin misiniz? Bende MSI GE60 2PC Apache var GPU-Z ile baktığımda bellekler GDDR5 olarak görünüyor. Sanırım GTX850M'in hem DDR3 hem de GDDR5 olan versiyonu var.
gpu-z.png

Son düzenleme:
8 ram niye takamıyorum acaba? ben ebrarı aramıştım takabilirsin dediler sonra buradaki yazıları okuyunca kafam karıştı biraz ama.

Biraz konu ile alakasız olacak ama ben dün eksen bilgisayardan yanında targus laptop çantası ile birlikte 1700'e aldım.Almak isteyenlere duyurulur dolar kuru 1.99 tl sabitlemişler ve son saatler kampanyada.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı