Asus X550JK-XO012D Notebook

Abi çok çok sağol Allah razı olsun senden fakat buda benim aklıma takıldı bir bakarmısın ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda aynı laptopta Battlefield 3'ü Ultrada oynuyor.
Fakat verdiğin sitede benchmark testinde 22FPS diyor.
Ayrıca videoda GDDR5 olmadığını söylemiş GDDR3'miş.
Yani bu duruma göre Battlefield 4 ü High yada Mediumda oynayabilirim dimi?

Sürekli sorular soruyorum abi tekrar tekrar çok sağol ve kusura bakma :(

Bu modelin 840m lik laptobunu kullanıyordum, işlemcisinin U olması iki işlemi aynı anda yaparken çok zorlandırttırıyor bilgisayarı. Ekran çözürlüğü malesef berbat denecek yüzeyde. özellikle yansımayan ekran ise renkler çok soluk, pixelleri oturun sayın artık. Yabancı alışveriş sitelerin de bu serinin ekran panelleri satılıyor. Eğer garanti sizin için önemli değilse full hd bir panel alarak taktırabilirsiniz. DH de bir kullanıcı bu işlemi yapmıştı ve memnun olduğunu söylemişti.

Bilemiyorum.Çoğu kişiye sordum çok memnun kaldıklarını ve oyunlardan çok iyi performans aldıklarını söylediler.Birde bu laptopun işlemcisi 4200H sorun çıkartırmı ?

Bilemiyorum.Çoğu kişiye sordum çok memnun kaldıklarını ve oyunlardan çok iyi performans aldıklarını söylediler.Birde bu laptopun işlemcisi 4200H sorun çıkartırmı ?
Puanlama olarak i54200h i74500u dan birkaç tık ileri de . Intel Core i7 4500U vs i5 4200H

İşlemcisinin zayıf olması aynı anda bir çok işlemi yaparken sıkıntı yaşamanıza neden olabilir, Örneğin ben bir yandan hard disk ten laptoba veri taşırken biryandan da oyun oynuyordum, oyun felaket kasıyordu.

Öyle bir işim yok benim ki öyle birşey olsa bile pek ben takmam.Çünkü asıl amacım battlefield 4 ve 3ü iyi bir grafikte oynamam.Sizce oynayabilirmiyim ? Nvidia GTX850M ve 12 Gb 1600MHz ram var.

Öyle bir işim yok benim ki öyle birşey olsa bile pek ben takmam.Çünkü asıl amacım battlefield 4 ve 3ü iyi bir grafikte oynamam.Sizce oynayabilirmiyim ? Nvidia GTX850M ve 12 Gb 1600MHz ram var.
Ben dediğiniz oyunları gt 840m de bile oynayabiliyorken, siz gtx850m de hayli hayli oynayabilirsiniz :)

Çok çok teşekkürler.Şu kasayı biraz daha sağlam yapsalarmış olurmuş ama oyun bakımından ve ısınma bakımından çok iyi bence.Isındığını görmedim birçok sitede araştırma yaptım ısınma sorunu olmadığını söylüyorlar.Ayrıca bi ara harddiskten ses falan çıkıyor diyorlardı.Bence sessiz bir biçimde çalışıyor.Tabiki hafif bir ses var ama rahatsız etmeyecek şekilde.

Çok çok teşekkürler.Şu kasayı biraz daha sağlam yapsalarmış olurmuş ama oyun bakımından ve ısınma bakımından çok iyi bence.Isındığını görmedim birçok sitede araştırma yaptım ısınma sorunu olmadığını söylüyorlar.Ayrıca bi ara harddiskten ses falan çıkıyor diyorlardı.Bence sessiz bir biçimde çalışıyor.Tabiki hafif bir ses var ama rahatsız etmeyecek şekilde.
Hocam Isınma konusun da Asus 10 numara bir marka. Hard disk ten ses gelme konusun da ise Asus çoğu modelde ki hard disk markasını değiştirdi. Örneğin benim kullandığım modelin birkaç seri öncesi modellerin de segatte disk kullanıyordu, bu da ses çıkarıyordu laptoplarda. Benim aldığım model son seri üründü disk markası Toshiba idi, gece yarısı bile kullanırken TIK ses duymuyordum.

Tabi ben bunları bilgisayarı alınca görücem.Birkaç hafta önce yeni bilgisayar almayı düşünüyordum.Çünkü GT610M ekran kartlı Lenovo laptopum var.Oyunlarda berbat.Oyun bilgisayarı arıyordum ve ilk MSI'ın İ7 4712MQ Nvidia GT820M ekran kartlı bilgisayarını bulmuştum.Birkaç videosuna baktım ki çoğu kişi mediumda oynarsın bf4 ü diyordu.Bir kişi ise Gt820M gt635m den bile düşük vazgeç dedi.Sonra bu modeli buldum ve ekran kartı GTX 850M bana dağ kadar aralarında performans var dedi ve gerçektende var.Doğru seçim yaptığıma eminim.Diğerinin ekran kartı kötü işlemcisi iyiydi.Bunun ise işlemcisi iyiye yakın ekran kartı süper.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı