Asus x550jk-xo012d vs Lenovo Z5070

Revolver

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim Asus model bilgisayarın 8GB ramli versiyonuna sahibim. Bu bilgisayarı i7 işlemcilli, Gtx 840m 4GB grafik bellekli, 8GB ramli Lenovo bilgisayar ile değiştirebilirim. Genel kullanımım oyunlar, kendi leptopumda Gtx 850m 2GB olduğu için kararsız kaldım. Bilgisayarımın çözünürlüğünün 1366*768 olmasından ve tam anlamıyla rezalet bir HDD'si olmasından memnun değilim. Fikriniz nedir, takas yapmalı mıyım?

Asus özellik olarak iyi ama o modeli gerçekten kalitesiz. Wifi kartı baştan sorun. Çok berbat bir Wifi kartı var. Kasa kalitesi olsun iyi degil. Ekran kötü. Hdd sorunlu.

Ben yerinde olsam lenovo yı alırım ama 840m asla bir gtx850m değil. Oyun oynuyacaksan Lenovo asus kadar performans vermez.

Ben bizzat lenovo z5070 kullanıyorum , ekranı full hd i7 işlemcisiyle grafikli işleri ve renderları çok rahat yapabiliyorsunuz ve çok az elektrik harcıyor ekran kartıda gtx 850 kadar iyi olmasada şuan ki oyunları minumum lowda kaldırıyor ve klavyesi çok rahat ssd ile performans modunda 8 saniyeye açılıyor güç tasarruf modu kendi içinde fan temizleme modu koruma modu ile bilgisayarınız 1 haftaya yakın kapalı kalınca pilin ömrünün gitmemesini sağlıyor bilgisayar yaptığınız işlemleri çok hızlı yapabiliyorsunuz verdiğiniz parayı gerçekten hakediyor.

Son düzenleme:
Ben bizzat lenovo z5070 kullanıyorum , ekranı full hd i7 işlemcisiyle grafikli işleri ve renderları çok rahat yapabiliyorsunuz ve çok az elektrik harcıyor ekran kartıda gtx 850 kadar iyi olmasada şuan ki oyunları minumum lowda kaldırıyor ve klavyesi çok rahat ssd ile performans modunda 8 saniyeye açılıyor güç tasarruf modu kendi içinde fan temizleme modu koruma modu ile bilgisayarınız 1 haftaya yakın kapalı kalınca pilin ömrünün gitmemesini sağlıyor bilgisayar yaptığınız işlemleri çok hızlı yapabiliyorsunuz verdiğiniz parayı gerçekten hakediyor.
Enes dediklerine kesinlikle katılmıyorum arkadaşım oyunlarda çok büyük sorunlar yaşayan ve render gibi şeyler zor yapan bir bilgisayar bende bizzat 2 pc'yide kullanma hakkım oldu ama x500jk'yi 10 kat daha sevdim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı