Asus X550JX Alınmalı mı ?

Kasa metal değilmiş arkadaslar

ASUS X550JX-XX097H

Burda tüm şikayetler mevcut

DH' dekiler çok abartıyorlar. Hatta bazıları sırf cihazı kötülemek için konu açmışlığı var. Anlaşılan ben ne kadar anlatsamda siz bir yerlerde takılacaksınız. Kullanan arkadaşlara bi sorun neyi iyi neyi kötü diye ondan sonra tartışabiliriz.

X550jk 012d laptopa sahibim.3-4 ay oldu alalı şuana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım çoğu oyunu ultra-very high yüksek fps oynatıyor.GTA V very high ayarlarda +40 fps.Sana tavsiyem minimum 8 gb ramli versiyonunu al kuzenimde aynı bilgisayar var onda 4 gb ram var GTA V kasıyor

Arkadaşıma önermiştim, aldı. Epey memnun. Tıpkı Asus X550JK gibi 1366x768 çözünürlüğe sahip olan bu alette GTX950M GPU var. Bunun yanında diğer bileşenlerden hiç de kısılmamış. i7 4720HQ işlemci olsun, 1 TB HDD olsun, eksiksiz bir sistem.

Fiyatı konusunda endişeye düşerseniz Novabilgisayar gibi yerlerde i5'li modelleri var. Ayrıca Freedos olarak bulunuyor. 4, 8 ve 12 GB RAM'li versiyonları da mevcut. Ancak fiyatta bariz bir fark yok. Novabilgisayardaki fiyatlar 2100 TL'den başlıyor. i7'li modeli almak daha mantıklı.

8 GB aldığında 2x4 şeklindeyse sonradan RAM eklemen para israfı olur. Takmak için 1 tane 4 GB çıkarıp yerine 8 GB takman gerekir. 4 GB boşa gider.

8 GB aldığında 2x4 şeklindeyse sonradan RAM eklemen para israfı olur. Takmak için 1 tane 4 GB çıkarıp yerine 8 GB takman gerekir. 4 GB boşa gider.
Laptopta gömülü olarak gb 4 RAM geliyor zaten o 4 GB çıkarılamıyor.Birde bize RAM eklemek isteyen olursa diye boş 1 slot bırakılmış zaten 4x2 RAM almaz direk tek modül almak zorunda.

Yanlış anlamışsın, ya da ben tam açıklayamadım. Notebooku 8 GB aldığında demiştim. Yukarıda 8 GB modeli alıp +4 GB RAM ekleyeceğim yazmış arkadaş o yüzden öyle söyledim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı