Asus X550JX-XX099D önerir misiniz?

Bir de şöyle bir şey var ben bu leptopu fiyatına göre en iyi oyun oynatan olarak biliyorum (İndirim olursa başka) ve sadece HDD yüzünden fikrimi değiştirmek pek mantıklı değil bence.

Bu laptopun piyasası bu. Ben aldığımdan beri yani 3-4 aydır bu seviyede fiyatlar. Oynasa oynasa 60-70 lira oynar.
Bir ay içinde fiyat o civarda kalırsa mükemmel olur :D

Bir de şöyle bir şey var ben bu leptopu fiyatına göre en iyi oyun oynatan olarak biliyorum (İndirim olursa başka) ve sadece HDD yüzünden fikrimi değiştirmek pek mantıklı değil bence.

Bir ay içinde fiyat o civarda kalırsa mükemmel olur :D
Yanlış anlama ben başka laptop al demiyorum sadece HDD'yi değiştir diyorum. Kullanırken anlayacaksın zaten.

Yanlış anlama ben başka laptop al demiyorum sadece HDD'yi değiştir diyorum. Kullanırken anlayacaksın zaten.
Çok sıkıntı yaşarsam para biriktirir değiştiririm zaten. Öyle oyun hızlı açılsın, dokular saniyesinde gelsin takıntım yok fazla. İnşallah alacağım bu leptopu, hadi hayırlısı.

Isınma sorunu oluyorsa. Güç seçeneklerinden en düşük işlemci kullanımını %10, soğutma ilkesini etkin, en yüksek işlemci kullanımını %80 çekin düşüşü görürsünüz.

Isınma sorunu oluyorsa. Güç seçeneklerinden en düşük işlemci kullanımını %10, soğutma ilkesini etkin, en yüksek işlemci kullanımını %80 çekin düşüşü görürsünüz.
İyi de işlemciyi kısmak ne kadar doğru bir işlem ki. Sonuçta GTA V gibi oyunlarda işlemci zaten %100 kullanımda oluyor.

Günlük kullanımda veya minecraft gibi oyunlarda çok işe yarar ama GTA V gibi yüksek performans gerektiren oyunlarda işlemciyi tamamen kullanmak en iyisi.

Halihazırda JK modelini kullanmış olup memnum kaldığım yakın zamanda pcdepo adresinden JX modelini sipariş edip firmanın iflas etmesi durumu almaktan caydığım cihaz. JK modelinde şuana kadar tek karşılaştığım problem batarya problemi olup garantiye gönderilmiş ve cihaz beni üzmemiştir, tavsiye edilebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı