Asus X550JX-XX099D UEFI Windows nasıl kurulur?

cerberus123

Kilopat
Yer
Ankara/Eskişehir
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün elime ulaşan Asus x550jx-xx099d bilgisayarıma US ile UEFI Windows 8.1 kurulumu yapacağım fakat BIOS ayarlarından bir türlü UEFI Boot seçeneğini bulamadım, karıştırdım her şeyi denedim USB'yi UEFI olarak ayarlayamadım bir türlü, daha 2 hafta önce kardeşim kendi bilgisayarına aynı USB ile UEFI Windows 8.1 kurmuştu, yardımcı olabilecek var mı?

Bunun için söyle bir rehber bulunuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizden rica etsen Asus X550JX-XX099D bios ekranın resimini atarmısınız ? (Merak ediyorum almayı planlıyorumda)

Arkadaşlar bugün elime ulaşan Asus x550jx-xx099d bilgisayarıma US ile UEFI Windows 8.1 kurulumu yapacağım fakat BIOS ayarlarından bir türlü UEFI Boot seçeneğini bulamadım, karıştırdım her şeyi denedim USB'yi UEFI olarak ayarlayamadım bir türlü, daha 2 hafta önce kardeşim kendi bilgisayarına aynı USB ile UEFI Windows 8.1 kurmuştu, yardımcı olabilecek var mı?
Hocam sonradan buldun muydu? Bir yakınım da var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı