Asus x550jx-xx171d 4GB ve 2GB Seçimi

merttoguzhann

Hectopat
Daha fazla  
Ebrar bilgisayarda asus x550jx-xx171D'nin 4gb ekran kartlı modeli var. Orjinalı 2gb ekran kartı. Acaba bir fark var mı? Varsa hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de aynı, 2 veya 4 pek farketmez önemli olan GTX950m olmasıdır zaten.
8 Gb ram olarak almanı öneririm tabi bütçen elveriyorsa

Sanırım Ebrar Bilgisayar veri girişinde hata yapmıştır.
X550JX modelinin 4 GB ekran kartlı modeli ülkemizde mevcut değil yurtdışında var mı onu da bilmiyorum.

Bu bilgisayarı bana önerirmisiniz ?Aranızda kullanan ve memnun olan varmı ? Ve oyunlarda iyi performans verirmi ?

Hayır 4gb ekran kartlı modelide var ama benim merak ettiğim aralarında ne tür bi fark var.

Arkadaşlar bu ürün tek model olarak geldi Türkiye'ye...
Bazıları sitede 2 GB yazıyor bazıları 4 GB . Tüm ürünler 4GB'dır.
Gerçi 2 GB olsa da birşey farketmiyor.

Resimde gözüktüğü gibi 4 GB'dır. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    148,4 KB · Görüntüleme: 387
Kardeş sen bu bilgisayardan memnunmusun nasıl oyunlarda iyi performans veriyormu.
Kardeşim bilgisayar fiyatına göre gerçekten çok iyi 1,5 haftadır kullanıyorum. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Oyunlara gelirsek neler oynuyosun ona bağlı. Ben LOL en yüksek ayarlarda 300 FPS gördüm. CS:GO'da ise 200 FPS civarı oynuyorum. GTA 5 ise şu anda yükleniyor yüklenince seni bilgilendiririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı