Asus X550JX-XX171D alınır mı?

bepo-ms

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Evet arkadaşlar yeni bir dizüstü bilgisayar alacağım. Freedos olsun diye düşünüyorum. Bilgisayarda genellikle internette gezilecek, oyun oynanmayacak. Uzun ömürlü olmasını istiyorum bilgisayarın. 5 yıl civarında kullanmak istiyorum. Ben şu bilgisayarı buldum. Sizce nasıl?
Asus X550JX-XX171D 4GB GTX 950M Notebook

Son düzenleyen: Moderatör:
Genellikle internette gezilecek ve oyun oynanmayacak bir bilgisayara bu parayı vermek zorunda değilsiniz hocam. Ortalama bir laptop alıp ssd ekleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir bilgisayarla 5 yıl geçirmek zorunda da kalmazsınız. Bundan 2 sene sonra yine ortalama bir pc alabilirsiniz.

Hocam eklemeyi unutmuşum. Bir de bu problar kullanılacaktı.
Geogebra,cabri ve spss bu programlar kullanılacak.
Ben böyle çok cihaz değiştirmeyi sevmiyorum. Böyle sağlam olsun diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Alınabilir hocam gayet iyidir X550JX serisi. Programları bilmiyorum tam ama oyun konusunda yüksek performans veriyor.

Alınabilir hocam gayet iyidir X550JX serisi. Programları bilmiyorum tam ama oyun konusunda yüksek performans veriyor.
Hocam peki sizin önereceğiniz güzel bir ürün var mı? Sadece tek bi bilgisayara bakıp değil de birkaç tane arasından seçmek daha iyi olur gibi geldi bana. Bir de şey soracağım ben şimdi bu linkteki PC'yi alsam RAM yükseltemeyecek miyim? Yok yazıyor ama emin olamadım.

Hocam peki sizin önereceğiniz güzel bir ürün var mı? Sadece tek bi bilgisayara bakıp değil de birkaç tane arasından seçmek daha iyi olur gibi geldi bana. Bir de şey soracağım ben şimdi bu linkteki PC'yi alsam RAM yükseltemeyecek miyim? Yok yazıyor ama emin olamadım.

Ben kendim X550JX XX099D kullanıyorum gayet memnunum. Ayrıca RAM yükseltebilirsiniz 2 slot var ve 16gb'ya kadar desteklediği yazıyor.

Hocam ben bu işlerden iyi anlayan bir arkadaşımdan tavsiye istedim. Dedi ki bu seri oyun için. Asus çok dayanıklı değil dell inspiron serisi alsın dedi ofis işleri için çok iyi bilgisayarları var dedi. Siz ne düşünüyorsunuz?
@Murat5038 hocam sizce ne yapmalıyım.

Son düzenleme:
Hocam ben bu işlerden iyi anlayan bir arkadaşımdan tavsiye istedim. Dedi ki bu seri oyun için. Asus çok dayanıklı değil dell inspiron serisi alsın dedi ofis işleri için çok iyi bilgisayarları var dedi. Siz ne düşünüyorsunuz?
@Murat5038 hocam sizce ne yapmalıyım.

Murat hocamda kendi fikrini yazarda görmüşken ben yanıtlayayım. X550JX serisi kasa kalitesi konusunda gerçekten çok iyi değil ama bilgisayarı düşürmedikçe falan da hiç bir şey olmaz. Ayrıca bu bilgisayarlar gaming laptop olarak üretilmediler sadece donanımı iyi olduğundan oyunlarda da iyi performans veriyorlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı