Asus X550jx - XX171D nasıl?

Burak Karakuş

Hectopat
Daha fazla  
Screenshot_2015-12-01-09-30-07.png
Dün bu bilgisayarı sipariş verdim. Daha elime geçmedi. Ama kafama takılan birkaç soru var size sormak istedim. Bu Notebook hakkında düşünceleriniz neler, birde buna ben ram ve ssd ekletebilir miyim. Bu konular hakkında bilgim olmadığı için soruyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Kardesim 1 aydır bende de bu model var. Gayet memnunum bu cihazdan. Bir adet bos ram slotu var 12 gb kadar ramı yükseltebilirsin. SSd için hdd yi söküp takman gerek veya cdrom u cıkarıp takabilirsin.

Bende yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum gayet memnunum. Satın alma amacım oyun oynamaktı işimi çok rahat bir şekilde görüyor.
Tek sıkıntısı HDD'i dandik SSD ve RAM takarsan MSI'ın 4000 TL lik laptoplarına kafa tutar valla:D. Oyun performansı olarak daha 2 tane oyun yükledim. LOL en yüksek ayarlarda 300 FPS seyrediyor. CS:GO 200 FPS civarı seyrediyor bilgin olsun. GTA 5'de yüklicem yükleyince seni bilgilendiririm.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı