Asus x550kj mi Lenovo y500 mu?

mostarpion

Kilopat
Daha fazla  
Aslinda asus x550jk alacaktim ama bi magaza bana y500 icin 2100 tl fiyat cikarinca kafam karisti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlilikle Asus X550JK. Lenovo Y500 de GT 650M ekran kartı varken X550JK de GTX850M var. Yani X550JK daha performanslı. Ayrıca 8GB ram olanını alırsanız daha iyi olur.

Y500 kullanıyorum. 2 yıldır çok memnunum. Güncelliğini koruyan bir laptop. Fiyat da çok iyi ben 750m sli modelini kullanıyorum. Alıcağın aletinde sli olmasına dikkat et oyun için alıyorsan.

2 tane 650m bir 850m etmiyo mu yani
Oyun için kesinlilikle GTX850M tavsiye ediyorum. Asus X550JK alın gerçekten pişman olmazsınız.

Ayrıca her oyun SLI desteklemiyor. GT 650M çoğu oyunu medium rahat açacak bir karttır fakat fazla uzun ömürlü olmaz. Hem GTX850M de Maxwell mimarisi,düşük güç tüketimi, ve performansı gayet iyi.

y500 kullanıyorum 2 yıldır çok memnunum güncelliğini koruyan bir laptop fiyat da çok iyi ben 750m sli modelini kullanıyorum alıcağın aletinde sli olmasına dikkat et oyun için alıyorsan.
Oyun için kesinlilikle GTX850M tavsiye ediyorum. Asus X550JK alın gerçekten pişman olmazsınız.

Ayrıca her oyun SLI desteklemiyor. GT 650M çoğu oyunu medium rahat açacak bir karttır fakat fazla uzun ömürlü olmaz. Hem GTX850M de Maxwell mimarisi,düşük güç tüketimi, ve performansı gayet iyi.
4 GB'ligini alip sonra RAM eklesem fiyat yada performansta avantaj olur mu?

Ben y500 kullanıyorum diyorum adam sli desteklemiyor her oyunu filan diyor. Yalan mı söylüyorum ben ? Güncel her oyunun sli desteği var. Güncellemer ile sonradan da olsa çıkıyor. Bu laflara inanma. Elbette 850m almanı tavsiye ederim. Ama y500 de pişman etmez seni emin olabilirsin karar senin.

3 nesil önceki gt650m kartı napmayı bekliyorsun? Ayrıca gelecek olan DirectX 12 GTX ibareli ekran kartlarını destekleyecek ve siz eski bir kart alıyor olacaksınız, kısacası Asus X550jk diyorum bende de aynı ürün var 4 gb olanı aldım ve kendim bir 4 gb Ram daha takdım açamadığım veya zorlandığı bir oyun yok, sorun olursa buradayım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı