ASUS X550L-C ses sürücüsü

cansmsek23

Hectopat
Öncelikle bilgisayar özellikleri;
- Intel Core i5 - 4200u, 1.6GHz
- 8 GB RAM.
- NVIDIA GT 720M.
- Windows 10 Pro 64 Bit.

Herkese merhaba, yaklaşık 3 hafta önce bilgisayarıma format attırdım. Format attırmadan önce "Windows 8.1" kullanıyordum. Format attırdığımda "Windows 7" kurdurttum. Windows 7 hızlıydı fakat bazı oyunlarda görsel sıkıntı çektiğimden dolayı Windows 10 kurmalıyım dedim ve kurdum. Ben genelde Windows Update tarafından kurulan driverlarla devam ediyorum bana daha mantıklı geliyor, gidip driver aramakta pek de iyi değilim neyse uzun lafın kısası bir gün Discord açıkken karşı tarafa ses gittiğini öğrendim ve normalde bir ayar olur "akustik eko iptali" yanlış hatırlamıyorsam onun gibi bir ayar, onun olmadığını görünce dedim herhalde sürücü sıkıntılı ve bir hata yaparak internetten son sürüm Realtek indirdim bu sefer de laptopun kendi mikrofonu çalışmamaya başladı, dışarıya ses veriyor ya da televizyona bağladığım zaman televizyondan ses geliyor tek sıkıntısı mikrofonu çalışmıyor. Değerli dostlar, küçüklerim, büyüklerim nerede yanlış yaptığımı bilmiyorum hangi driverı yüklemem gerekiyor ya da hangilerini kaldırmam gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9,4 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Streo karışımı devre dışı bırakıp deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı