ASUS X550VX DM254DC Aşırı Isınma Sorunu

Şimdi link veremeyeceğim sana da Google'a "ASUS X550VX-XX147D vs X550VX-DM277DC vs X550VX-DM254DC" yaz DH' ye gir. Orada konu tartışıldı. Sana yardımcı olur iki sayfa yorum var hepsini oku. Sana yardımcı olacaktır hangisini alman için. Biraz da Youtube da videoya bak anlarsın. Ben sana demiştim ama şansına sıkıntılısı gelmiş. Bir de oyunlarını Nvidia Optimum'da oyna. Ve sürücülerini güncelle öyle bir kontrol et. Bakalım sıkıntı var mı?
Sürücüler güncel, Oyunlar da optimize edilmiş vaziyette. Tavsiyen için teşekkür ederim keşke dinleseydim fakat bekleyemedim ellerinde yoktu.

Bir işte acelen yoksa beklemelisin. Yoksa ilerde başına dert olur. Ne demişler acele işe şeytan karışır. Bekle sen ellerinde dediğim makinanın 4 GB lık makinası varsa onu al. RAM 'i al sen kendin tak. Kaybın olmaz.

Bir işte acelen yoksa beklemelisin. Yoksa ilerde başına dert olur. Ne demişler acele işe şeytan karışır. Bekle sen ellerinde dediğim makinanın 4 GB lık makinası varsa onu al. RAM 'i al sen kendin tak. Kaybın olmaz.
DM277 bugün gelmiş. Umarım değişim olur. 12 GB modeli alıp bir adet modem almayı düşünüyorum.

İnşallah hayırlısı olur dostum. Dediğim gibi o ikisini iyi araştır kararını ver. Sonra bir daha pişman olma. Ebrarbilgisayarı ara sor: "Bu beyaz kasalı olan modelde ısınma problemi var mı?" diye.

İnşallah hayırlısı olur dostum. Dediğim gibi o ikisini iyi araştır kararını ver. Sonra bir daha pişman olma. Ebrarbilgisayarı ara sor: "Bu beyaz kasalı olan modelde ısınma problemi var mı?" diye.
Araştırdım fakat pek bilgi bulamadım. Rica etsem Facebook'tan yardımcu olabilir misin? www.facebook.com/cihanercan32

Vallahi hocam ne facebook ne twitter hiçbirini kullanmıyorum. Ancak buradan yardım edebilirim. Recep Baltaş' a da sorabilirsin o daha iyi bilir benden. Benim yardım edebileceğim ancak bu kadar firmayı arayıp kasaları hakkında daha iyi bilgi alabilirsin.

Vallahi hocam ne facebook ne twitter hiçbirini kullanmıyorum. Ancak buradan yardım edebilirim. Recep Baltaş' a da sorabilirsin o daha iyi bilir benden. Benim yardım edebileceğim ancak bu kadar firmayı arayıp kasaları hakkında daha iyi bilgi alabilirsin.
Pekala yine de teşekkür ederim DM277 olarak seçimimi kullanacağım.

Son 3 aydır technopat.net tarafından tavsiye edilen MSI CX62 6QD modelini almalısın. Unutmayın, herşey laptopun içindeki parçalar değildir. Kasa tasarımı ve soğutma laptoplarda önem arz eder. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı