Çözüldü ASUS X550VX laptop kapağını kapatıp oyun oynayınca kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Öncelikle merhaba. ASUS X550VX modelindeki laptopumu HDMI ile ekrana bağlayarak oynuyorum. Ayarlardan laptop ekranını iptal ederek "sadece ikinci ekranı göster" seçtikten sonra oyuna girdiğimde anlamadığım bir şekilde elektrik gitmiş gibi kapanıyor fakat iki ekran da açıkken kapanmıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Sadece ikinci ekranı göster dedikten sonra laptopun kapağını kapatıyorsanız uyku moduna geçiyor olabilir. Güç seçeneklerinden kapağı kapatınca ne olacağını seçin kısmını hiçbir şey olarak ayarlayın.
Sadece ikinci ekranı göster dedikten sonra laptopun kapağını kapatıyorsanız uyku moduna geçiyor olabilir. Güç seçeneklerinden kapağı kapatınca ne olacağını seçin kısmını hiçbir şey olarak ayarlayın.

Çözüm

Ayarlara baktım ama hepsi hiçbir şey olarak gözüküyor. Kapak açıkken denememiştim bir de öyle deneyip sonucu yazacağım.

Geri
Yukarı