ASUS X550VX Laptopa Wi-Fi kartı önerisi

M A S K

Kilopat
Daha fazla  
ASUS X550VX-DM248TC laptobum var ve satacağım. Ancak aldığımdan beri Wi-Fi'sinde problem var, ara ara bağlantı kopuyor tekrar bağlanman gerekiyor. Satacağım için yeni bir Wi-Fi kartı almak istiyorum uygun bir fiyata. Önerebileceğiniz bir Wi-Fi kartı var mı laptop ile uyumlu? Teşekkürler.

Aynı laptopa sahibim. Bende de benzeri bir sorun mevcuttu. Ethernet sürücülerini silip tekrardan yükledim sorun çözüldü. Siz de deneyin derim.

Ek Açıklama 2020-03-28 083123.png

Yeşille işaretlenmiş olanı kaldırdım. Sonra bilgisayarı yeniden başlattığımda kendisi otomatik olarak kurdu zaten.

@cagancandas o konuda bir bilgim yok maalesef. Harici adaptör takıp kullanıyorum artık. İhtiyacım olmadığından da hiç araştırmadım, ne takabilirim diye.

@cagancandas o konuda bir bilgim yok maalesef. Harici adaptör takıp kullanıyorum artık. İhtiyacım olmadığından da hiç araştırmadım, ne takabilirim diye.
Ben de çok sıkıntıdayım su an. AC desteği yok , kopma sorunu var. Deli ediyor beni. Riske girip alacağım 7265HMW.

ASUS X550VX-DM248TC laptobum var ve satacağım. Ancak aldığımdan beri Wi-Fi'sinde problem var, ara ara bağlantı kopuyor tekrar bağlanman gerekiyor. Satacağım için yeni bir Wi-Fi kartı almak istiyorum uygun bir fiyata. Önerebileceğiniz bir Wi-Fi kartı var mı laptop ile uyumlu? Teşekkürler.
Bu karta bakabilirsin.

Geri
Yukarı