Asus X550VX vs HP Pavilion 15-BC019NT vs Dell Inspiron 5567

TechnoTürk50

Hectopat
Daha fazla  

Sizce hangisini almalıyım? Üçü de farklı özellikte, farklı fiyatta ama HP'de 960M var, aydınlatmalı klavye var ama biraz pahalı. Asus'ta kaliteli ve 950M var ama Dell'de R7 M445 var ve ucuz. Hangisini almalıyım karar veremedim, para verip Asus veya HP mi almalıyım yoksa Dell'i mi almalıyım? Oyun oynamak için alıyorum ve masaüstü alamam, üniversiteye gideceğim çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce hangisini almalıyım? Üçü de farklı özellikte, farklı fiyatta ama HP'de 960M var, aydınlatmalı klavye var ama biraz pahalı. Asus'ta kaliteli ve 950M var ama Dell'de R7 M445 var ve ucuz. Hangisini almalıyım karar veremedim, para verip Asus veya HP mi almalıyım yoksa Dell'i mi almalıyım? Oyun oynamak için alıyorum ve masaüstü alamam, üniversiteye gideceğim çünkü.
Bu bilgisayarı seçmemin nedeni diğerlerinden daha iyi bir ekran kartına sahip ve performansı iyi bir marka.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı