Asus X550ZE-XO023H Isınma Sorunu

Zibilion

Hectopat
Yer
Ankara/Bilkent
Daha fazla  
Merhaba elimde 2 senedir kullandığım bir bilgisayarım var. Ve son birkaç aydır ısınma sorunları yaşıyorum, hiç bir şey yapmadığım halde bile ısınıyordu. Speccy adlı programı indirdim, ve ısı değerlerine bakayım dedim. Fakat şunu gördüm umarım doğru değildir. :vaybe: Acaba yanlış mı ölçüyor yoksa cidden Motherboard'da büyük bir sorun mu var? Ne yapmalıyım ? :tırnak:
wtf.PNG

Sistem Özellikleri:
İşlemci: AMD A10-7400P
RAM: 8GB
Ekran Kartı: R7 M265DX
İşletim Sistemi: Windows 8.1 Pro 64 bit
Ayrıca sistemin Garantisi bitmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sorum olacak. Bir şey denemek istedim bunun için 1 gün bekledim. Bilgisayarı uzun süre açmadım ve açtığım an ısı değerlerine baktım ve bilgisayar CPU'yu açılır açılmaz 101 °C gösteriyor sizce bu normal mi ?? o_O

Bir sorum olacak. Bir şey denemek istedim bunun için 1 gün bekledim. Bilgisayarı uzun süre açmadım ve açtığım an ısı değerlerine baktım ve bilgisayar CPU'yu açılır açılmaz 101 °C gösteriyor sizce bu normal mi ?? o_O
değil, sensörde hata var muhtemelen. Çok ısındığını sandığı içinde fanı son hızda çalıştırıyor muhtemelen. Servise gitmeli

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı