Asus X551CA Format Sorunu "Windows bir sorunla karşılaştı, kapatılması gerekiyor"

Teknobyte

Hectopat
Merhaba arkadaşlar elimde Asus x551ca-sx012h notebook var. Bilgisayarı windows 10'a yükselttim. Fakat tekrar windows 8'e geri dönmek istedim. Recovery partition kısmı silindiği için geri dönemiyorum. Bende elimde olan 7, 8, 8.1 iso dosyalarını USB boot ettim. Fakat hiç bir şekilde Windows masaüstüne erişemedim. Sürekli bir yerlerde hata veriyor. İlk başta kurulum tamamlanıyor kısmında dosya eksik hatası aldım. Daha sonra farklı bir USB'ye yeni bir işletim sistemi boot ettim. Onda da kurulum tamamlandı. Bu seferde windows sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor yazdı. Tekrar farklı bir işletim sistemi yazıp denedim bu seferde kurulum başlıyorda kalıyor. Sürekli hatalar çıkıyor. Bazende Windows kurulumu bitiyor hazırlanıyorda takılıp kalıyor. Fast boot disabled launch CSM enabled secure boot disabled yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı