ASUS X552ldv laptop mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

İnsan.exe

Hectopat
Daha fazla  
Intel(r) Core(tm) i5-4210u CPU @ 1.70GHz 2.40 GHz.
NVIDIA GeForce 820m\İntel(R) HD Graphics family.
4 GB RAM.
Windows 10 64 Bit.
ASUS X552ldv laptop.

Tam mavi ekran hatamı çözdüm ve PC'deki virüsleri temizledim derken başka bir oturumda PC'yi kapatırken birden mavi ekran yedim. Sebebini bilmiyorum ama tam kapatırken yemek garibime gitti, bu ara da PC de KMS kulanıyorum ve sürücülerimi Driver Booster ile güncelledim. Bundan kaynaklı olabilir mi bilmiyorum. Her neyse minipump dosyam altta.

Minidump dosyası:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın, dosya sistemin, sürücülerin felaket durumda. Tek tek kaldırılması gereken sürücüleri ve programları yazsam sayfa dolar hem de en az bir format kadar zaman alır. Dediğin gibi KMS ve Driver Booster kullanmışsın zaten.

Temiz kurulum yapıp KMS ve Driver Booster'dan uzak durun. Sisteminize iyi bir güncel IS kurun zararlılardan da korunmak için.

Bilgisayarın, dosya sistemin, sürücülerin felaket durumda. Tek tek kaldırılması gereken sürücüleri ve programları yazsam sayfa dolar hem de en az bir format kadar zaman alır. Dediğin gibi KMS ve Driver Booster kullanmışsın zaten.

Temiz kurulum yapıp KMS ve Driver Booster'dan uzak durun. Sisteminize iyi bir güncel ıs kurun zararlılardan da korunmak için.

Anladım peki PC de birkaç yapmam gereken bir şey var böyle kullanmaya devam edersem geçici mavi ekran dışında başka şeyler yaşayabilir miyim mesela işlemcim ekran kartım falan yanar mı veya zarar gelir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı