ASUS X552LDV sürücüleri nasıl güncellenir?

İnsan.exe

Hectopat
Daha fazla  
ASUS X552LDV laptopta driverlarımı bulamadım. Driver Booster kullanmak istemiyorum, bana sürücülerin bir listesini atabilir? Misiniz işletim sistemim Windows 10.

Intel Core i5 4210u 2.40 GHz.
4 GB RAM.
NVIDIA GeForce 820M / Intel(r) HD Graphics family.
ASUS X552LDV laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 64-bit için anlatıyorum, eğer 32-bit ise belirt.

Öncelikle bir Windows Update çalıştırıp gelen tüm güncellemeleri yap. Daha sonra;

Buradan win64_15.40.5171.exe yazanı indirip çalıştırarak Intel HD 4400 sürücüsünü kur.

GeForce 820M için aşağıdaki linki kopyala, yeni sekme aç ve yeni sekmedeki URL kısmına yapıştırıp enterlayarak indir, sonra da kur.

Chipset sürücüsü için bunu kurup bilgisayarını yeniden başlat.

Belirttiklerimi yaptıktan sonra aygıt yöneticisinde ünlemli bir aygıt kalırsa o ünlemli aygıtın donanım kimliğini kopyalayıp buraya yapıştırarak belirt.

İşletim sistemini 8.1 yapınca daha fazla sürücü çıkıyor ama benim laptop Windows 10 Windows 10'u seçince daha az sürücü çıkıyor hangisini seçmeliyim.
@KITT hocamın dediği işlemlerin ardından Windows 10 seçip BIOS güncelleyebilirsiniz. Onun dışında wierless Bluetooth gibi sürücüleri 8.1 seçerek yükleyebilirsiniz.

Windows 10 64-bit için anlatıyorum, eğer 32-bit ise belirt.

Öncelikle bir Windows Update çalıştırıp gelen tüm güncellemeleri yap. Daha sonra;

Buradan win64_15.40.5171.exe yazanı indirip çalıştırarak Intel HD 4400 sürücüsünü kur.

GeForce 820M için aşağıdaki linki kopyala, yeni sekme aç ve yeni sekmedeki URL kısmına yapıştırıp enterlayarak indir, sonra da kur.

Chipset sürücüsü için bunu kurup bilgisayarını yeniden başlat.

Belirttiklerimi yaptıktan sonra aygıt yöneticisinde ünlemli bir aygıt kalırsa o ünlemli aygıtın donanım kimliğini kopyalayıp buraya yapıştırarak belirt.

dediiniz herşeyi yapıp yeniden başlattım ama chipset kuruldumu emin değilim çünkü aygıt yöneticisinde herhangi bir yenilenme ye rastlamadım ve ben sadece aygıt yükleniyor dedi doldu ve son dedim herneyse ünlem işareti olan 2 tane aygıtım var

1613917812589.png

donanım kimliklerini atıyorum

bilinmeyen aygıt:

ACPI\VEN_INT&DEV_3402

PCI Veri alma ve sinyal işleme denetleyicisi

PCI\VEN_8086&DEV_0A03&SUBSYS_131D1043&REV_0B

dediiniz herşeyi yapıp yeniden başlattım ama chipset kuruldumu emin değilim çünkü aygıt yöneticisinde herhangi bir yenilenme ye rastlamadım ve ben sadece aygıt yükleniyor dedi doldu ve son dedim herneyse ünlem işareti olan 2 tane aygıtım var

Eki Görüntüle 889431

donanım kimliklerini atıyorum

bilinmeyen aygıt:

ACPI\VEN_INT&DEV_3402

PCI Veri alma ve sinyal işleme denetleyicisi

PCI\VEN_8086&DEV_0A03&SUBSYS_131D1043&REV_0B
Ben ufak bir bakındım ama bulamadım bir de @Enes3078 hocam baksın. Yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı