ASUS X555LB nasıldır?

Hepsini kaldırır ancak yüksek çözünürlükte oynatamazsın. Ayrıca ekran kartı modellerinde GTX serilerini tercih et. Açık ara daha iyi oyun oynarsın :) Asus X550JK öneririm ama bunun için bütçeni yavaş yavaş yükseltmen lazım tabi ki.

Yükseltemem ki, dedem babaanneme alıyor bende onu seçiyom. O yüzden anca bu fiyata yani 1900TL ye yükseltebildim, önceden 1500TL idi.

Ozaman senin önerdiğin laptop sana yetecektir ancak dediğim gibi oyunları yüksek ayarda oynayamazsın ancak orta seviye görüntü kalitesi alabilirsin.
NVIDIA GeForce 940M burada ekran kartına göre oyunlardan alacağın FPS kalitesi var.

Teşekkür ederim, ama 840M in bana yeticeğini sanmıyorum. ASUS X555LB - XXO190H modelini alacağım.

GT840M ile GT940M arasında hiçbir fark yok denecek kadar çok ufaktır. O yüzden Dell laptop önerisini de göz önünde bulundur. Dediği şekilde RAM ve SSD alırsan Asus'tan daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı