ASUS X556U Sabit Diskten Gelen Ses

FangBeeN

Hectopat
Daha fazla  
Ben 1 hafta önce dizüstü sabit diskinden gelen kafa atma sesine benzer bir ses sorunuyla aldığım yere götürdüm. Disk kafa atıyor, çöp olmuş dediler ve servise gönderdiler. 1 hafta geçti dizüstümü almaya gittim, donanımsal sorun bulunamadığını BIOS vb. güncellendiğini söylediler. Ama ses hala aynı.

Dosya Ekleri

• Error Scan.jpg
    Error Scan.jpg
    163 KB · Görüntüleme: 85
  • Health.jpg
    Health.jpg
    129,8 KB · Görüntüleme: 85
O hdd fazla gitmez. İçinde önemli bilgilerin varsa başka bir diske aktar.
Cihazın garantisi varsa dilekçe yaz herşeyiyle birlikte garantiye git cihazınızdan memnun değilim değişimini talep ediyorum de eğer değiştirmezse dava aç onlar seni bulurlar ve paranı alırsın

O hdd fazla gitmez. İçinde önemli bilgilerin varsa başka bir diske aktar.
Cihazın garantisi varsa dilekçe yaz herşeyiyle birlikte garantiye git cihazınızdan memnun değilim değişimini talep ediyorum de eğer değiştirmezse dava aç onlar seni bulurlar ve paranı alırsın
1 hafta önce gittim işte servise değişim talebinde bulundum.Servis donanımsal sorun bulamadığı için bios vb güncelleyip tekrar geri getirdiler talebi reddettiler yani.Bu salı gidip tekrar konuşucam olmassa tüketici haklarına başvurucam.Önerin için teşekkürler

Aynı sorun bende de vardı. 7 martta asus k555ub aldım. Hardiskten cızırtı sesleri geliyordu. Hd tune testlerinde herşey yolunda gözüküyordu. Geri iade için gönderdim. Teknik servise göndermişler cevap bekliyorum. Araştırmalarıma göre asus un bu modellerinde hep bu cızırtı sesi varmış. Değişim iste ya da yeni laptop ise iade et benim sonucumu buraya yazar yardımcı olmaya çalışırım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı