Asus X55LNB LoL Düşük FPS Sorunu

Teruvirgo

Hectopat
Yer
Çankırı/Ilgaz
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ASUS X55LNB modelinde bilgisayarım var.
Özellikleri:
  • 4 GB RAM
  • Intel Core İ5 5200
  • Nvidia GT 840M
  • Intel HD Graphics 5500
Bilgisayarımın özellikleri bu şekilde. Windows 10 formatından sonra bütün driverlarları güncelledim, her şeyini tamamladım fakat League of Legends da en düşük ayarlarda 60 FPS üstüne çıkamıyorum. Ne yapmam lazım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu Nvidia kart ile açtığından emin ol. Ayrıca güç seçeneklerini yüksek performans olarak ayarla.
Tüm güç seçeneklerim yüksek performans ta. Oyunu Nvidia nın Yüksek Performanslı işlemcisiyle çalıştırıyorum .

Bir de orijinal şarj aletini kullanmıyorum bilgisayarın sürekli %99 kullanılabilir (prize takılı,dolmuyor) yazıyor. Acaba ondan dolayı olabilir mi ?

Tüm güç seçeneklerim yüksek performans ta. Oyunu Nvidia nın Yüksek Performanslı işlemcisiyle çalıştırıyorum .

Bir de orijinal şarj aletini kullanmıyorum bilgisayarın sürekli %99 kullanılabilir (prize takılı,dolmuyor) yazıyor. Acaba ondan dolayı olabilir mi ?

Evet sarj dan kaynaklı benim arkadaşımın Asus bilgisayarı var ve nvidia ve intel değil ama yinede şarj dan çıkarınca fps düşüyor çünkü pc güc almıyor gözüküyor otomatikman ekran kartı işlemci ram performansı düşüyor o yüzden pil veya şarj kablosu sorun yaratıyor önce onun sorunu çözmelisin bence

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı