Asus XG248Q Renk kayması ve noktalar

ruzgar2015

Kilopat
Daha fazla  
2 Ay kadar önce başlıkta belirttiğim monitörü aldım. 2 gündür monitörde renk kaymaları ve noktalar videolarda renk karmaşaları mevcut. Ben de buna istinaden bir video yükledim, sorun neden kaynaklanıyor acaba?

Ekran kartından mı yoksa monitörden mi ya da kendi orijinal kutusunda gelen display kablosundan mı anlamış değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende XG248Q Kullanıcısıyım. Monitorün kutusundan çıkan DP kablosunu kullanıyorum ve böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Ekran kartı ile ilgili olabilir belki.

Bana kablodan kaynaklı gibi geliyor.Test amaçlı hdmı kablosu ile denedinizmi yada monitörü başka bir makinede de deneyebilirsiniz.Umarım sorun sadece kablodadır.

Merhabalar arkadaştan yeni display port kablosu aldım sonuç gene aynı daha 40 gün olmadı monitörü alalı değişim olur heralde
Monitörü ekran kartsızda denedim sonuç gene hüsran ne olacak bilmiyorum

Üzüldüğüm tek nokta 40 günlük olan bi monitör ekran kartsız denedim bilerek sorun dahada kötü oldu.ekranda parlamalar yanıp sönmeler vs inşallah sıfırını gönderirler.Birde bilen varsa yazabilir mi asus DOA KAPSAMI ne demek bi kaç yerde rastladım

Anladım beni kapsamıyor sanırım : ) Umarım birebir değişim olur tek sorun 20 iş günü meselesi 3 günde kargo gitgel tatilleride sayma en aşşa 33 günü bulur
Anladım beni kapsamıyor sanırım : ) Umarım birebir değişim olur tek sorun 20 iş günü meselesi 3 günde kargo gitgel tatilleride sayma en aşşa 33 günü bulur
Ekran kartsızdA denedim sonuç gene aynıydı umarım değişim olur
Sizce nasıl bir yol izlenir asusa monitör gönderen yok mu ? Sıfır ürün mü verirler yoksa paneli değiştirip mi verirler daha 40 günlük monitör

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı