Asus XG258Q 240HZ. Nasıldır?

240 Hz 1080P monitörler para tuzağı bana kalırsa. 60 Hz - 144 Hz gibi bir fark göremessin. 2K 165 Hz bir monitör alın o sisteme. Ayrıca kart 1080P'de isterse %100 kullansın daha güzel görüntü kalitesinde yakın FPS verme şansı varken kullanıcının tercihine kalmış durum bu. Ben olsam 1440P 165 Hz bir monitör alırdım. Adaptive Sync'da işe yarıyor nasılsa. Tam bütçeniz ne?

Mağazada CS:GO gibi Hz değerlerinin önemli olduğu ve çok kolay ayırt edilip anlaşıldığı oyun oynamadığına göre yaptığın yoruma kesinlik getirmek yerine “tahminimce” ibaresi kullanman benim gibi bu monitörü almayı düşünen insanların kafasını çok fazla bulandırmaz.
CS:GO oynamadım ama Aimbooster isimli siteye girip deneme yaptım. Kendinde gidip deneyebilirsin. Sonuçta deneme, tanıtım amaçla koyuluyor standa.

240 Hz 1080P monitörler para tuzağı bana kalırsa. 60 Hz - 144 Hz gibi bir fark göremessin. 2K 165 Hz bir monitör alın o sisteme. Ayrıca kart 1080P'de isterse %100 kullansın daha güzel görüntü kalitesinde yakın FPS verme şansı varken kullanıcının tercihine kalmış durum bu. Ben olsam 1440P 165 Hz bir monitör alırdım. Adaptive Sync'da işe yarıyor nasılsa. Tam bütçeniz ne?
Dostum benim bütcem 3000 ile 3500 arası fakat ben oyun ile birlikte yayında yapmayı düşünüyorum buda haliyle fpsde düşüş yaşatacak o yüzden kararsızım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı