Asus XG32VQ tavsiye eder misiniz?

liandri

Hectopat
Yer
izmir
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Arkadaşlar, Asus'un XG32VQ modelini almayı düşünüyorum, kullanan var mı aranızda? Monitor FreeSync destekli ve Nvidia ekran kartı kullanıyorum, bu bir sıkıntı yaratır mı? PC olaylarında biraz yeniyim acemice olabilir sorular kusuruma bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bekliyorum biri alsada bişeyler yazsa diye :D bir de 4 ms diye biraz korkuyorum 1 ms ile arasındaki fark çok değil diyorlar ama bi kısım da çok diyor dipnot : profesyonel bi oyuncu değilim

Merhabalar. Hocam yeni pc toplamıştım bu monitoru tercih ettim. Rtx 2080 ekran kartı ile kullanıyorum, freesync olayında hiçbir problem yok sorunsuz çalışıyor. Aşırı memnunum. 1ms 4ms arasındaki fark ne kadar belli olur vs. ben de çok bilmiyorum pro oyuncu değilim açıkçası ama bana rahatsızlık verecek hiçbir şeyle karşılaşmadım yağ gibi akıyor. Tavsiye ederim kendi adıma.

Merhabalar. Hocam yeni pc toplamıştım bu monitoru tercih ettim. Rtx 2080 ekran kartı ile kullanıyorum, freesync olayında hiçbir problem yok sorunsuz çalışıyor. Aşırı memnunum. 1ms 4ms arasındaki fark ne kadar belli olur vs. ben de çok bilmiyorum pro oyuncu değilim açıkçası ama bana rahatsızlık verecek hiçbir şeyle karşılaşmadım yağ gibi akıyor. Tavsiye ederim kendi adıma.
tamamdır dostum teşekkür ederim alacağım o zaman ben de ilerde alacağım ekran kartı o ilk monitörü alayım demiştim bi de yüksekliğini ölçebilirmisin sana zahmet benim masamın üstünde raf var 60 cm gibi bi boşluğum var yeter mi yetmez mi onu sormak istemiştim cs go ,overwatch tarzı oyunlar oynuyorsan oralarda farkediliyor diyorlar ama ondan dedim kullanan birisiyle konuşmam daha iyi olacağını düşündüğüm için arıyorudum ^^

Dostum şimdi ölçtüm, ekranı eğer en yukarı çekersen kaydırarak ki o kadar yukarıda kullanacağını sanmıyorum 59 cm oluyor yüksekliği maksimum.
tamamdır dostum teşekkür ederim bi de site olarak nereden alabilirim önerebileceğin bi site var mı bi kaç yere baktım bazıları distribütör garantili bazıları da asus yazıyor satıcı firma olarak bu konuda da yardımcı olabilirsen çok sevinirim

Çoğunlukla FPS oyunları oynuyorsanız alınmaz. 32 çok büyük.
fps tarzı oyunlar oynuyorum da öyle ahım şahım bi playerlığım da yok açıkcası genelde single game devil my cry , dead cells yeni oyunlar vs tarzları oyunlar oynuyorum konsolla oynuyorum zaten geriye gidiyorum açıkcası biraz film dizi izlemek için d3 programlarla işim olucak genellikle

Dostum şimdi ölçtüm, ekranı eğer en yukarı çekersen kaydırarak ki o kadar yukarıda kullanacağını sanmıyorum 59 cm oluyor yüksekliği maksimum.
bir de masanın eni ne kadar dostum benim 70 cm çok yer kaplıyor mu ayakları masanın eni ne kadar senin ?
Hepsiburadadan aldım ben. Hem yüzde 5 indirimi vardı hem de sepette yüzde 15 falan indirim veriyordu, onu yakalamaya çalış. Rica ederim.
şuankide öyle zaten 4086 tl ye geliyor teşekkürler ^^

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı