Çözüldü Asus XG32VQ yükseklik ayarlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rienthra

Hectopat
Merhabalar, yaklaşık 1 hafta önce şehir değişikliği dolayısıyla 3 senedir kullanmakta olduğum Asus monitörümü mağazadan aldığım şekilde kutusuna yerleştirip getirdim. Bugün kurulumunu yaptığımda ise yükseklik ayarı yaparken bir tutukluk yaptığını ve maksimum inebileceği seviyesinin yarısına dahi denk olmayacak kadar alçaldığını farkettim. Sağa sola dönmesinde herhangi bir sorun yok sadece alçaltırken oluyor. Daha önceden hiç böyle bir sorun yaşamamıştım aynı şekilde 2 defa daha öncesinde kutulamıştım. Yardımcı olabilecek birileri varsa çok mutlu olurum teşekkürler.

Çözüm
Bir monitör tamircisine götürüp hallettirdim. Mekanik bir sorunmuş. Bir parça kırılmış sanırım halledebildiler bari de sorun çözüldü. Konu kilitlenebilir. Teşekkürler.
Kutunun içinden ufak bir parça(karton, köpük vb.) sıkışmış olabilir mi?

Bir monitör tamircisine götürüp hallettirdim. Mekanik bir sorunmuş. Bir parça kırılmış sanırım halledebildiler bari de sorun çözüldü. Konu kilitlenebilir. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…