ASUS Z170 Pro Gaming BIOS Güncellerken Dondu

umut kara

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Procesing dolma çubuğu sonuna kadar geldi ve durdu. 15 dakikadır hareketsiz. Mouse ve klavye çalışmıyor. Daha önceden 1 sefer güncellemiştim. Bir sıkıntı yaşamamıştım. @Recep Baltaş

20151108_143509_mini.jpg
20151108_143520_mini.jpg

Garantiye gönderilmiştir. İncelendiğinde bir sıkıntı bulunmamıştır.

asusz170.jpg

Arkadaşlar ürüne DOA yazılmış. Sizce aynısıyla değiştireyim mi? Değiştirirsem bir sıkıntı olur mu? Geldikten sonra aynı sorun olursa değiştirebilir miyim? Bu sorular hakkında beni aydınlatabilir misiniz? @Tristan23

Arkadaşlar sorun bölümünde DOA yazıyor. Bu ürün sorunlu mu? Ne yapmam gerekir? Şu an servise gönderildi. Vatana gidip değişim isteyim mi? Lütfen yardımcı olun. Biraz yol gösterseniz.

Yanıtın için teşekkür ederim. İlk başta tam olarak ne yapacaklarını anlamamıştım. Sonradan bilgi aldım. DOA olarak yazdıkları ürün yeni olduğu için(30 gün dolmadı) onarım yapılmıyor. Sıfır ile değişiyor. İstanbul Asus Teknik Servise gidecek. Oradan incelendikten sonra ya kartı gönderecekler(yenisini) ya da rapor gönderip bana Vatan şubesinden sıfırını teslim edeceklermiş.

Merhaba arkadaşlar. Gideli 1 hafta oldu. Hala ses seda yoktu. Ben de sitesinden baktım.

2.JPG

Böyle bir şey gördüm. Biz ürün değişimi istemiştik. Şu an ne oldu? Neler bitti haber olan daha önce böyle bir durumda olan var mı? Daha ürün gelmemiş ve Asus servisi aradığımda mesai saati bitmiş sanırsam öyle diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus servisle görüştüm. Kendileri yardımcı oldular. 10 gün olduğu için bir arayayım dedim. Keşke daha önce arasaydım. Ürün için değişim kararı çıkmış. E-posta şeklinde vatana iletmişler. Yeni ürünümü vatan mağazasından temin edebilirim. Yarın gidip alacağım. Ürün değişiminin nedeni yine belirttiğim gibi 25 günlük ürün olmasından kaynaklanıyor. Yoksa tamiri olabilirdi. Sizde okuduğunuz için teşekkür ederim. @Murat5038

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı