ASUS Z270 P 3866MHz alınır mı?

Ali Başaran

Centipat
ASUS Z270 P 3866 MHz gördüm Letgo'da 1 sene daha garantisi mevcut. Temiz anakart. Bütçem de sınırlı olduğu için fiyatı uygun buldum. Onu alsam üzerine bir 6600K veya 7700K gibi işlemcilerle OC edip sağlam ekran kartlarıyla bir oyuncu pcsi oluşturmam mümkün mü? Yani günümüzde bu anakart iş görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alma bence. 7700K bile alsan iyi değil bence. Güncel sistem almak daha mantıklı. Ki muhtemelen 2000 TL gibi bir miktara gelir bu dedikleriniz. Ryzen 5 3600 ve B450 anakart almak daha mantıklı. Bütçe belirtin daha iyilerini önerelim.

Alma bence. 7700K bile alsan iyi değil bence. Güncel sistem almak daha mantıklı. Ki muhtemelen 2000 TL gibi bir miktara gelir bu dedikleriniz. Ryzen 5 3600 ve B450 anakart almak daha mantıklı. Bütçe belirtin daha iyilerini önerelim.
MSI B450M PRO-VDH PLUS AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200MHz(O.C.) USB3.1 Anakart alsam bide r7 2700x çeksem nasıl olur peki bu anakart modeli iyimidir oc falan yapılabilir bişey kalitesi nasıl indirim günleri geliyo erken cevap verirseniz olur derseniz alıcam 4ram slotlu oldugu için beğendim alıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı