Çözüldü ASUS Z490 anakart sürücüleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

osmanexe

Hectopat
ASUS Z490 anakartı kullanıyorum acaba anakartın driveri var mıdır? Varsa nereden indirebilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusuruma bakmayın çok anlamıyorum oradan hangisini seçeceğim driver için.

Gördüğüm kadarı ile sadece Windows 10 64 Bit için sürücüler bulunmakta. Chipset, LAN, VGA sürücüleri Intel olduğu için onları Intel'in kendi driver güncelleme programı ile otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Önceden belirttiğim ASUS'un sürücü sayfasından Audio, Software and Utility yi indirip, sıkıştırılmış klasörden çıkarıp yükleme işlemini gerçekleştirin. Tabi önce Intel'in güncellemeleri gerçekleştirip sonra belirttiğim diğer sürücüleri indirip güncelleyebilirsiniz. Elinizde bulunan ekran kartının kendi sitesine girip oradan da güncel sürücüsüne ulaşabilirsiniz. Verdiğim ASUS'un sayfasını sık kullanımlara ekleyin derim. ASUS güncelleme çıkardıkça oradan indirip kurabilirsiniz. BIOS güncellemesi de yapmanızı tavsiye ederim ancak şu an yayınlanan beta sürümünde. Kararlı sürüm çıkana kadar bekleyin derim.

Asus Prime Z490 Plus
Önce Windows Update çalıştırarak gelen tüm güncellemeleri yap. Daha sonra;

Yonga kümesi olarak bu ikisini kur.

Ethernet kartın için buradan PROWinx64.zip olanı indir ve kur.

Ses.

Önce Windows Update çalıştırarak gelen tüm güncellemeleri yap. Daha sonra;

Yonga kümesi olarak bu ikisini kur.

Ethernet kartın için buradan PROWinx64.zip olanı indir ve kur.

Ses.
Yok beni yanlış anladınız galiba ben dragon center gibi bir sürücü istiyorum var mıdır anakartın sürücüsü böyle

Geri
Yukarı