Asus Z97 Delexu Anakart Tabanlı Sistem

Ekin

Hectopat
Daha fazla  
Asus Z97 Deluxe anakart aldım. Sistem kurmak istiyorum. Uyumlu parçaları yazarsanız sevinirim. Hani bu karta hangi ram olur falan. Cahilliğimin kusruna bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz nedir? Kullanım amacınız ne? Hangi parçalar alınacak? Elinizde kullanabileceğiniz parça var mı?

Öncelikle kullanabileceğim parcam yok. Bütcem ise sevgili arkadaşım 2200 tl'dir. Yardımcı olursan çok sevinirim.

öncelikle kullanabileceğim parcam yok bütcem ise sevgili arkadaşım 2200 tl dir.Yardımcı olursan çok sevinirim

Kullanım amacım oyun oynamak.

Anakartını iade etme şansın var mı? Onu iade edip daha hesaplı bir Z97 alabilirsin. Böylece artan para ile de daha iyi bileşenler alırsın.

Anakartını iade etme şansın var mı? Onu iade edip daha hesaplı bir Z97 alabilirsin. Böylece artan para ile de daha iyi bileşenler alırsın.
Maalesef hayır çünkü kart hediye geldi amcamdan yurt dışından bende şimdi sistem kurmak istiyorum ama hangi parçalar uyumludur soketler falan bilmiyorum yardımcı olunuz lütfen .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı