ASUS Zenbook 14 UM431 nasıldır?

kasa toplamaktan anlıyor musunuz hocam bir sorum olacak ama
Sorun hocam anlamazsam yeni bir konu açarsınız.

elimde rahmetli babam aldığı için değiştirmek istemediğim bir monitör var philips 170s. 1280*1024 ile kullanıyorum .acaba gtx 1650super ekran kartlı , i5 9400f'li bi sistem kurmak istiyorum(en azından bu özelliklerde). acaba bu sistem bu monitöre değmez mi. başkalarına sorduğumda bu sistem bu ekran için gereksiz demişlerdi.ya yeni monitör al ya da sistemi düşür demişlerdi. ama monitörün de manevi bi yönü var benim için. sizin fikriniz nedir?bu sistemi bu monitörler kullanmam sorun yaratır mı 1280*1024'de kullanmam

.monitör özelliklerim şu
1601162207273.png

Son düzenleme:
elimde rahmetli babam aldığı için değiştirmek istemediğim bir monitör var philips 170s. 1280*1024 ile kullanıyorum .acaba gtx 1650super ekran kartlı , i5 9400f'li bi sistem kurmak istiyorum(en azından bu özelliklerde). acaba bu sistem bu monitöre değmez mi. başkalarına sorduğumda bu sistem bu ekran için gereksiz demişlerdi.ya yeni monitör al ya da sistemi düşür demişlerdi. ama monitörün de manevi bi yönü var benim için. sizin fikriniz nedir?bu sistemi bu monitörler kullanmam sorun yaratır mı 1280*1024'de kullanmam

.monitör özelliklerim şu
Eki Görüntüle 682361
Hocam manevi değeri olabilir fakat bahsettiğiniz çözünürlük kullanılmaz (hoş olmaz). İkinci monitör olarak belki kullanabilirsiniz. Benim önerim ikinci monitör olarak kullanmanız.

Aynı özellikleri size 4500TL bandında bulurum. Sırf tasarım için 3000TL verilmez diye düşünmekteyim. Matebook D14 mesela hem tasarımı hem piliyle çok iyi ve 5500TL civarlarında.

Şu konuda açtığım laptopla ilgili fikriniz nedir hocam?

Şu konuda açtığım laptopla ilgili fikriniz nedir hocam?
Pardon hocam yanlış laptopa baktım. Oyunları rahatlıkla oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı