ASUS Zenbook 14X OLED alınır mı?

Kfl

Decapat
Tasarımı, ekran kalitesi güzel geldi ama ekran kartı yok. Cok ağır oyunlar oynamam. Sadece EU4 falan oynarım. Bu laptop is görür mü? 20-25 bin bandında dokunmatik ekranli zarif başka onerileriniz varsa onlara da bakabilirim.

Kullanım amacı nedir?
Ağırlıklı okul.Gunde 1-2 saat gta5+eu4.Tasinabilirlik ve dokunmatik ekran önemli.

Kullanım amacı nedir?
Ağırlıklı okul.Gunde 1-2 saat gta5+eu4.Tasinabilirlik ve dokunmatik ekran önemli.

Asus Zenbook 14X OLED UX5401EA-KN159W Ultrabook bu modelden bahsediyorum.

Son düzenleme:
Yakınimdaki mağazalarda ürün yok hocam.Babamlar internetten almaya sıcak bakmıyor.Mecbur mağazadan alacağım.Magazada da en beğendiğim yukarida paylaştığım ürün.Tek endiselendigim fifa 22,Gta 5 gibi oyunları kasmadan oynatır mi?
Ayarları iyice düşürürsen evet. Harici GPU olmadığından ve dahili GPU güçsüz olduğundan oyun oynamak için uygun değil.

Yakınimdaki mağazalarda ürün yok hocam. Babamlar internetten almaya sıcak bakmıyor. Mecbur mağazadan alacağım. Magazada da en beğendiğim yukarida paylaştığım ürün. Tek endiselendigim FIFA 22, GTA 5 gibi oyunları kasmadan oynatır mı?

Ben geçen gün linkteki ROG Flow X13'ü aldım. Ekran hasarlı geldi değişim yapacağım ama onun haricinde cihaz çok güzel duruyor.

Geri
Yukarı