Çözüldü ASUS zenbook 3 UX390UA, High Sierra için uygun mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AlperDmrdgn

Centipat
Merhaba;
Technopat Mojave kurulumu videosundan sonra, gün içerisinde sürekli yanımda bulundurduğum, ASUS zenbook3 UX390UA modeli dizüstü bilgisayarıma macOS kurmayı düşünüyorum. Dışarıda olası bir kritiğe dönüş yapmak ve kişisel işlerimi halletmek için kullandığım bir cihaz bu sebeple sistemin stabil çalışması benim için elzem. Kurulum sonrasında sürücülerde herhangi bir problem yaşar mıyım? Wi-Fi, Bluetooth, ses kartı vb gibi? Sistem bilgilerini ekliyorum. Yardımlarınızı rica ediyorum. Teşekkürler.
1.jpg

2.jpg

3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İmaj için linklere baktım, Drive hata veriyor. Üstteki link ise direkt anasayfaya yönlendiriyor. Başka indirebileceğim kaynak var mı?
High Sierra imajini bulamadim.
İşlemciniz i7-7500U, depolama biriminiz SSD değil mi? Mojave deneyebilirsiniz.

Şu an ikilemde kaldım. Uyumlu bir Wi-Fi adaptör almam gerekecek fakat sorun şu ki, cihazımda USB girişi yok. Sadece 3 adet Type-C girişi bulunuyor. Birisi zaten güç kablosu diğeri de olmazsa olmaz mouse için convert edilmiş durumda. Önerebileceğiniz Type-C türünde Wi-Fi adaptörü var mı acaba?

İşlemci i5-7200U. Evet SSD bulunuyor. Kurmamda bir sakınca yoksa Mojave kurarım.

Type-C sorunu için aşağıda ki ürünü tavsiye eder misiniz? Veya daha kaliteli önereceğiniz opsiyonlar var mı? Teşekkürler.

Güzel bir ürüne benziyor. Marka veya bu tür ürünler hakkında pek bir bilgim yok. Sıkıntı çıkaracağını zannetmiyorum. Bu ürünü alıp ve uyumlu bir Wi-Fi adaptörü alırsanız Mojave konusunda da sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

İmaj için linklere baktım, Drive hata veriyor. Üstteki link ise direkt anasayfaya yönlendiriyor. Başka indirebileceğim kaynak var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı